Kinnisvara aasta kokkuvõtteks – kes olid TOPis ja millist kinnisvara sai osta 3000 ja millist 450 000 euroga

Kinnisvara aasta 2020

Lahe Kinnisvara sai Äripäeva TOPis Nr 1 kinnisvarabürooks

Lahe Kinnisvara gruppi kuuluv ettevõte Lahe Kinnisvara Hindamine OÜ saavutas Äripäeva TOPis esimese koha ehk oleme TOP1! TOPis oli esindatud ka gruppi kuuluv teine ettevõte Lahe Kinnisvara Kesk-Eesti OÜ, mis pakub kinnisvara hindamise, vahenduse ning seadustamise teenuseid Viljandis ja Viljandimaal. Äripäev võtab lähteandmeteks eelneva kahe aasta müügitulu, ärikasumi, bilansimahu. TOPis osalesid ettevõtted, kelle majandustulemused olid olemas äriregistris andmete kogumise hetkel. Lugege pikemalt Äripäeva metoodika kohta siit.

Odavaimad ja kallimad tehingud

Kevadel seoses eriolukorraga märkasid meie maaklerid, et inimesed hakkasid otsima soodsaid maamaju või suvilaid, kuhu korteritest põgeneda. Kaugtöö võimalus muutus üleöö soosituks ning interneti saab telefoniga kaasa võtta ka maale ja nii sealt tööd edasi teha. Mõningad meil müügis olnud hea asukohaga või mereäärsed suvilad olid nii soositud, et tekkis enampakkumine.

3000 euroga kolme korteriga maja

Pärnumaal Saarde vallas müüs maakler Krista Järv maja aastast 1959, kus oli 3 ühetoalist korterit. Kasulikku pinda kokku on 117,5 m2. Kõikides korterites oli üks tuba, köök ja eraldi tuulekoda. Omanik saab igal saabumise korral valida, millises parasjagu elada 😊.

Kinnisvara-Pärnumaal-maja-3-korteriga-Saarde-vallas-

Viljandimaal müüsime soodsaima korteri linnas hinnaga 6500 €, mis sobis ideaalselt ka flippimiseks. Ahiküttega korter vajas renoveerimist. Samas majas müüsime ka teise korteri, mis muutis pakkumised flippijate jaoks atraktiivsemaks.

Viljandimaa-Korter-Viljandis-odavaim-6500

Lõuna-Eestisse otsiti suvilaid, mis pakuks privaatsust ning peale remonti sobiksid ka aastaringseks elamiseks. Põlvamaal, Peipsi järvest ca 3 km müüsime remontivajava majakese hinnaga 12 000 €.

Harjumaal müüsime soodsa hinnaga kortereid Paldiskisse. Kõige soodsama hinnaga osteti 1-toaline korter, 90-ndatel renoveeritud kortermajja hinnaga 9700 €. Üldpinda 21,4 m2. Paldiskis tegime tehinguid ca 20 korteriga, mis soetati nii koduks kui ka investeeringuks.

Kalleim elumaja osteti 450 000 euroga

Inimesed soetasid kodusid ka kallimast hinnaklassist. Harjumaal müüsime kvaliteetse siseviimistluse ja sisustusega maja, kus saunakompleksis oli olemas nii auru- kui ka leilisaun hinnaga 450 000 €.

Viljandimaal osteti maakler Ülle Mainsoo portfellist hea siseviimistluse ja basseiniga maja hinnaga 165 000 €, kus kliendid kasutasid 100% omafinantseeringut.

Tartumaal müüsime valge karbi kujul uuema maja Emajõe lähedal hinnaga 180 000 €.

Maja-Tartus-180000€-uus-valge-karbi-kujul

Pärnumaal otsisid meie maakler Krista Järve kliendid uusi maju ja nii said kaks uut paarismaja boksi meil müügis olla kõigest mõne kuu. Müügitehingud oleksid saanud veelgi kiiremad olla, kuid aitasime omanikul ka seadustada ehk majade dokumentatsiooni korda ajada.

Pärnumaal-Paiksel-Paarismaja-Lahe-Kinnisvara-Pärnus-objekt-180000€

Soodsamaid ja kallimaid tehinguid tegid maaklerid: Li Otsing, Ülle Mainsoo, Krista Järv, Tauno Pajuri, Andrus Viks, Sabine Liias, Tero Villik

Kes olid edukad maaklerite ja hindajate TOPis

Iga kuu oli Lahe Kinnisvara TOPis esindatud kutseline vara hindaja Virgo Laansoo ja neist enamikel kuudel oli ta TOPi võitja. Talle järgnesid Lahe Kinnisvara Viljandi maakler Ülle Mainsoo, Lahe Kinnisvara Tartu kutseline hindaja Egert Tiidor ning neljandana Lahe Kinnisvara Tallinna maakler Tauno Pajuri.

Edukad kutseeksamitel

Aastal 2020 lisandus Lahe Kinnisvara ridadesse mitmeid kõrgema tasemega hindajaid ja maakler, kes kõik sooritasid edukalt kutseeksami.

Saades Lahe Kinnisvara kliendiks, saate ka pankades eluasemelaenu soodustust. Täitke allolev vorm kirjutades enda nime ja kontaktandmed ning millist kinnisvarateenust vajate: