kinnisvaramaakler Tartus kinnisvarabüroos Lahe Kinnisvara Tero-Villik
maakler-Tartus-Tero-Villik-Lahe-Kinnisvara
Kinnisvara konsultant-maakler. Kinnisvara seadustaja

Tero Villik

tero.villik[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5812 7432

Hariduskäik

 1. 2017-...
  Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Kolledž, tööstusökoloogia, magistriõpe
 2. 2014-2017
  Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Kolledž, Keskkonnajuhtimine, bakalaureuseõpe
 3. 2001-2013
  Tartu Kivilinna Gümnaasium

Üldinfo

Pärjatud tiitliga “Lahe alustaja Lahe Kinnisvaras” aastal 2017

Leian ennast olevat tugevate iseloomujoontega, aktiivse ning kohusetundliku noormehena. Eelistan vabu momente ära kasutada tervislike, eelkõige sportlike tegevuste harrastamiseks. Äsja kõrgkooli lõpetanuna hindan kõrgelt pidevat enesearendamist soodustavaid ning uusi väljakutseid pakkuvaid tegevusi.

2016. aasta kevadel kaitsesin enda bakalaureusetööd teemal “Detailipõhine protsessivoo analüüs ja väärtusahela kontseptsioon AS Hanza Mechanics Tartu näitel”. Käesolevasse, edukalt valminud töösse kuulus sage suhtlus ettevõtte personali ning juhtkonnaga. Lõputööd koostades sain kinnitust faktile, et koostöös peitub jõud ning just selle teadmise eest seisan siin ka täna, Lahe Kinnisvaras.

Vaadake maakler Tero Villiku müügivahenduses olevaid objekte SIIT.

Keeled

 1. eesti keel
  emakeel, suurepärane
 2. inglise keel
  väga hea
 3. soome keel
  rahuldav

Soovitused

Koostöö Teroga sujus ning oleme rahul, et valisime maakleriks just tema. Heale maaklerile kohaselt, algas protsess põhjaliku ettevalmistusega (nõustamine müügihinnas, kvaliteetsete piltide tegemine, sisuka kuulutuse koostamine ja jagamine kinnisvaraportaalides), mis viis paari kuuga korteri müümiseni. Aitäh, Terole!

Kadri ja Mario

Jäin kogu kinnisvara müümise protsessiga väga rahule. Maakler tegi seejuures väga palju tööd seoses ehitusprojekti muudatuste ja kõige muuga ning minu jaoks muutis see elu väga lihtsaks. Super!

Gerli

Tahan tänada maakler Tero Villikut. Sain korteri müüdud ja igati meeldiv oli suhelda ja asju ajada. Täpne ja abivalmis. Töö korrektne!

Esta Pilt

Koostöö Lahe kinnisvaramaakleri Teroga sujus väga hästi. Tero on sõbralik, abivalmis ja hea suhtleja. Tekkinud küsimustele sain alati vastused!

Elerin

Töö väga kiire ja tulemus vastas ootustele!

Andres A.

Tero lähtub oma töös kliendi huvidest, kuid oskab tänu oma kogemusele ja heale suhtlemisoskusele võita ka teise tehingupoole poolehoiu. Väga usaldusväärne, meeldiv ja töökas maakler, kes aitas leida üürilised sobivad üürilised meie üüripindadele.

Jane R.

Tero tegi ruttu pildid objektist, mida oli vaja veebis hästi esitleda.

Tõnu H.

Positiivne kogemus, soovitan ka oma tuttavatele.

Toomas O.

Tänan meeldiva ja eduka koostöö eest!

Marianna F.

Jäin teenusega väga rahule. Töö oli kiire ja korralik. Maakleriga ühendust võttes, saime koheselt pildid ära teha, kuulutuse üles panna ning asja kiiresti toimima. Jõudsime kiiresti tehinguni. Endal oli väga mugav, sest maakler tegi kogu töö ilusti ära kuni notarini välja. Aitäh :)

Marily Saar

Väga kiire ja tegus teenuse osutamine, mis viis kiire tehinguni!

Andres Aas

Tänan Terot meeldiva ja toetava abi eest kinnisvara üürimisel. Soovitan sõbralikku ja professionaalset maaklerit ka teistele.

1093NULL
Kaidi Liiv

Tero Villik

Kinnisvara konsultant-maakler. Kinnisvara seadustaja
+372 5812 7432
tero.villik[ät]lahekinnisvara.ee