Kinnisvara konsultant-maakler

Tero Villik

tero.villik[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5812 7432

Hariduskäik

 1. 2017-...
  Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Kolledž, tööstusökoloogia, magistriõpe
 2. 2014-2017
  Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Kolledž, Keskkonnajuhtimine, bakalaureuseõpe
 3. 2001-2013
  Tartu Kivilinna Gümnaasium

Üldinfo

Pärjatud tiitliga “Lahe alustaja Lahe Kinnisvaras” aastal 2017

Leian ennast olevat tugevate iseloomujoontega, aktiivse ning kohusetundliku noormehena. Eelistan vabu momente ära kasutada tervislike, eelkõige sportlike tegevuste harrastamiseks. Äsja kõrgkooli lõpetanuna hindan kõrgelt pidevat enesearendamist soodustavaid ning uusi väljakutseid pakkuvaid tegevusi.

2016. aasta kevadel kaitsesin enda bakalaureusetööd teemal “Detailipõhine protsessivoo analüüs ja väärtusahela kontseptsioon AS Hanza Mechanics Tartu näitel”. Käesolevasse, edukalt valminud töösse kuulus sage suhtlus ettevõtte personali ning juhtkonnaga. Lõputööd koostades sain kinnitust faktile, et koostöös peitub jõud ning just selle teadmise eest seisan siin ka täna, Lahe Kinnisvaras.

Keeled

 1. eesti keel
  emakeel, suurepärane
 2. inglise keel
  väga hea
 3. soome keel
  rahuldav

Soovitused

Koostöö Teroga sujus ning oleme rahul, et valisime maakleriks just tema. Heale maaklerile kohaselt, algas protsess põhjaliku ettevalmistusega (nõustamine müügihinnas, kvaliteetsete piltide tegemine, sisuka kuulutuse koostamine ja jagamine kinnisvaraportaalides), mis viis paari kuuga korteri müümiseni. Aitäh, Terole!

Kadri ja Mario

Jäin kogu kinnisvara müümise protsessiga väga rahule. Maakler tegi seejuures väga palju tööd seoses ehitusprojekti muudatuste ja kõige muuga ning minu jaoks muutis see elu väga lihtsaks. Super!

Gerli

Tero Villik

Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5812 7432
tero.villik[ät]lahekinnisvara.ee