Kodulaen

Kodulaen

Kodulaen meie partneritelt! Kui olete Lahe Kinnisvara klient pakuvad meie allolevad partnerid-pangad Teile kodulaenu laenulepingutasu soodustusi!

Lahe Kinnisvara kliendiks saate, kui tellite meilt kinnisvaramüügi, hindamise, üürikorralduse, seadustamise või konsultatsiooni teenuseid. Maakleri või hindaja üle Eesti, saate välja valida siin.

PANGAD

Lahe Kinnisvara partner Luminor

  1. Kodulaen LUMINORist. Lahe Kinnisvara partnerina teeb Luminor Lahe Kinnisvara klientidele hea pakkumise – kodulaenu intress alates 1,35%, alustage taotlemist SIIT või võtke ühendust meie maaklerite või hindajatega. Taotlemine on lihtne ja pakkumine ei ole siduv, kuid pakkumine on sageli nii hea, et tasub taotlemist.
    Lisaks kuni 31.12.2024 on Lahe Kinnisvara kliendile sooduskoodiga Luminori kodulaenu lepingutasu 0 €!
  2. Luminori ärikliendi soodustust Lahe Kinnisvara kliendile küsige maakleritelt-hindajatelt!

LUMINOR eelised Lahe-Kinnisvara kliendile-v

Lahe Kinnisvara partner Swedbank

Väga hea kodulaenu lepingutasu soodustus Lahe Kinnisvara kliendile Swedbankist! Ka laenupakkumise saamise kiirus on oluline kodulaenu võttes. Kui soovid kodulaenu pakkumist võtta Swedbankist, on Lahe Kinnisvara kliendile kiire teenindus garanteeritud. Lisaks laenulepingutasu soodustus – uuele varale ja nö järelturu varale kehtivad meie klientidele fikseeritud laenulepingutasud! Uurige meie maaklerilt või hindajalt ning asuge täitma kodulaenu taotlust (näiteks meie objektide kõrval asuvast kalkulaatorist, kliki siin mõnel objektil ning kalkulaator asub paremal). Eripakkumine A-energiaklassi kinnisvarale kuni 2024 aasta lõpuni laekunud kodulaenu taotlustele, info siit.

 

Lahe Kinnisvara partner SEB

Kodulaen SEB pangast – Lahe Kinnisvara kliendile kehtib uuele ja nö järelturu varale erinevad laenulepingutasu soodustused! Olenemata kodulaenu summast kehtivad fikseeritud laenulepingutasud. Küsige laenulepingutasude kohta maaklerilt või hindajalt.

Lahe Kinnisvara partner

Kodulaenu lepingutasu COOP Pangast on Lahe Kinnisvara kliendile 0 €! Soodustuse saamiseks võtke ühendust meie maaklerite või hindajatega ning saate kodulaenu taotlust COOP panga kodulehel täitma hakata.

Bigbank Lahe Kinnisvara partnerina

0 € kodulaenu lepingutasu soodustus Lahe Kinnisvara kliendile Bigbankist! Bigbankil on kodulaenu intress al 1,69%, vaadake infot siit. Kiire teenindus ja paindlikud lahendused! Uurige meie maaklerilt või hindajalt Lahe Kinnisvara sooduskoodi ning asuge täitma kodulaenu taotlust Bigbanki kodulehel ja kindlasti lisage meie sooduskood.

Lahe Kinnisvara partner LHV

LHV pakub lisaks kiirele teenindusele Lahe Kinnisvara kliendile nüüd ka kodulaenu lepingutasu soodustust! Aastal 2024 kehtib Lahe Kinnisvara kliendile lepingutasu 50%! Uuri lisaks meie maaklerilt või hindajalt ning asu täitma kodulaenu taotlust LHV kodulehel, uurides eelnevalt maaklerilt või hindajalt sooduskoodi parooli.

Citadele-logo Lahe Kinnisvara kodulehel

Kodulaen Citadele pangast. 2024. aastal on Lahe Kinnisvara kliendile lepingutasu 0 €.
Küsige kodulaenu infot Lahe Kinnisvara laenuhaldurilt Citadele pangas, kasutades sooduskoodi “LAHE”: Kristiina Laanemets, 5912 9692, Kristiina.Laanemets@citadele.ee

Holm pank logo Red

Holm pank pakub kodulaenu Lahe Kinnisvara klientidele soodustusega 50% lepingutasult (minimaalne lepingutasu 150 €). Iga laenutaotleja kogeb Holm pangas personaalset suhtlemist ning paindlikke lahendusi. Kodulaenu taotluse saate teha Holm panga kodulehel. Soodustuse saamiseks kirjutage laenutaotluse lisainfo väljale sooduskood: “LAHE”

Holm panga poole saad pöörduda ka ärilaenu taotlema, kui vajate finantseerimist seoses äripindadega. Kirjutage arilaenud@holmbank.ee

 

Kui soovite kiirelt saada Lahe Kinnisvara kliendiks ning saada pankade soodustust, täitke allolev vorm kirjutades enda nime, kontaktandmed, milline kinnisvarateenus Teid huvitab ning kas soovite kindla panga soodustust või kõikide pankade soodustuste kohta rohkem infot saada:

    Kodulaen Lahe Kinnisvara headelt partner pankadelt