Meist – Lahe Kinnisvara kinnisvarabüroo

Lahe Kinnisvara on Äripäeva TOP1 kinnisvarabüroo

Lahe Kinnisvara on Äripäeva TOP1 kinnisvarabüroo! Saavutasime Äripäeva kinnisvarabüroode TOPis 2020. aasta tulemuste põhjal suurepärase esikoha!

Lahe Kinnisvara on ka järgnevatel aastatel olnud Äripäeva kinnisvarabüroode TOP ettevõte.

 • 2020. aastal oli Lahe Kinnisvara TOP1 ettevõte,
 • 2021 olime TOP ettevõte,
 • 2022. aastal oleme jätkuvalt TOP kinnisvarabüroo Eestis. 2022. aastal auväärsel neljandal kohal. Vaadake Äripäevast kogu tabelit.
 • 2023. aastal oleme ka TOP kinnisvarabüroo Eestis.

Äripäev ütleb TOPi kohta: “Hea on tõdeda, et Teie ettevõte on usaldusväärne ja jõudnud lausa Äripäeva TOPi!” ning kirjeldab, mida TOPi sertifikaat tähendab:

 • TOPi sertifikaat näitab ettevõtte usaldusväärsust ja seda tuntakse nii eraisikute kui ettevõtete seas.
 • TOPi sertifikaadile kvalifitseerub vaid 1% Eesti ettevõtetest ehk siis see ei ole märgis, mida igaüks saab osta.
 • TOPi sertifikaat näitab ettevõtte pikaajalisust ja võimekust tulla läbi kriisidest.

Ettevõttest Äripäeva TOP kinnisvarabüroo Lahe Kinnisvara sertifikaat

Lahe Kinnisvara kinnisvarabüroo ajaloost saate lugeda siit.

Kinnisvarabüroo Lahe Kinnisvara – miks kliendid meid valivad

Võtsime kokku klientide tagasiside põhjal, miks nemad soovitavad kinnisvarabüroo Lahe Kinnisvara maaklerit ja hindajat:

 • Professionaalsus ja kogemus: Lahe Kinnisvara tiim koosneb kogenud ja kutselistest ning klientide poolt soovitatud maakleritest ja hindajatest. Kõiki klientide soovitusi näete, kui klõpsate meie inimeste nimedel.
  Lahe Kinnisvara meeskonnas on palju 20aastase kogemusega hindajaid, näiteks on Virgo Laansoo, kutseline vara hindaja ja Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi registreeritud eraekspert; Karin Lapp; Taavo Vainomaa; 30 aastat kinnisvara müünud Tauno Pajuri, kes on kinnisvarasektoris näinud mitmeid kriise ja tõuse; cum laude kooli lõpetanud kutselised hindajad Grete Laanmets ja Anni Tagapere, professionaalsel tasemel sportlasi jt. Kokku pakub meil Teile üle Eesti teenuseid üle 40 kinnisvaraeksperdi.
 • Usaldusväärsus: Lahe Kinnisvara on kinnisvaraturul tuntud tegija, mida kinnitab ka Kantar-Emori läbiviidud Kinnisvarabüroode tuntusuuring.
  Ettevõte on saanud palju positiivset tagasisidet klientidelt ja koostööpartneritelt. Tuntud, usaldusväärne ja soovitatud ettevõte ei saa endale lubada, et käitub klientidega pahatahtlikult.
  Lisaks on meie kliendid toonud välja, et läheneme teenusele kliendikeskselt ning anname nõu, kuidas tõsta kinnisvara väärtust ja kuidas teostada tehinguid kõige soodsamalt. Meid aktsepteerivad kõik suuremad pangad ja finantsasutused Eestis.
 • Üle-Eesti. Lahe Kinnisvara pakub kinnisvarateenuseid peaaegu üle Eesti. Tegutseme aktiivselt erinevates piirkondades üle Eesti. Kontorid asuvad: Tallinnas, Tartus, Viljandis, Võrus, ja Pärnus. Lisaks katame teenustega ära Läänemaa, saared, Lääne-Virumaa, Raplamaa, Järvamaa, Põlvamaa, Jõgevamaa, Võrumaa ja Valgamaa. Meil on laialdased teadmised erinevatest turutingimustest ja piirkondlikest eripäradest.

Lahe Kinnisvara teenused:

Oleme innovatiivne kinnisvaraettevõte, kes kasutab tänapäevast digitehnoloogiat, et kinnisvara müügil oleks potentsiaalne ostjate sihtrühm suurem. Näiteks teeme igast objektist 360° virtuaaltuuri objekti omaniku nõusolekul, ka väikesest üürikorterist.
Meie tiimi kuuluvad: kutselised kinnisvara ja vara hindajad, sealhulgas 20% Eesti riiklikult tunnustatud ekspertidest. Lisaks kogenud, soovitustega ja abivalmid maaklerid ja kinnisvara konsultandid-maaklerid.

Vaata meie kõiki objekte SIIT.

Soovite küsida lisa? Võtke ühendust:

Taavo Vainomaa

OÜ Lahe Kinnisvara Valdused juhatuse liige. Vanempartner. Kutseline vara hindaja. Tase 7
+372 506 2838
taavo.vainomaa[ät]lahekinnisvara.ee

  Kinnisvarabüroo-2020-Äripäeva-TOP1-Lahe-Kinnisvara