Privaatsuspoliitika ja isikuandmete kaitse ning töötlemise poliitika

Privaatsuspoliitika – Lahe Kinnisvara grupi klientide privaatsuse ja isikuandmete kaitse ning töötlemise poliitika

Käesolevad privaatsustingimused ja isikuandmete töötlemise põhimõtted on kohustuslikud emaettevõttele LAHE Kinnisvara Valdused OÜ-le ning emaettevõtte kõikidele tütarettevõtetele, et tagada kliendiandmete nõuetekohane töötlemine ja kaitse.

Kui olete esitanud meile päringu, kuhu on märgitud teie nimi, telefoninumber ja e-mail, kasutame Teie isikuandmeid üksnes päringule vastamiseks ja Lahe Kinnisvara uudiskirja saamiseks kord kuus. Me ei edasta Teie andmeid kolmandatele osapooltele, kes ei ole LAHE Kinnisvara grupi ettevõtted.
Me ei säilita isikuandmeid kauem, kui see on seadusest tulenevalt kohustuslik või vajalik teenuse ning tõhusa klienditeeninduse tagamiseks.

Milliseid andmeid kogume:
1) Uudiskirja tellimisel Teie nimi ja e-post.
2) Teenuse tellimisel Teie nimi, e-post, sünnipäev, telefoni number ning teenus, mille tellisite.

Veebilehel www.lahekinnisvara.ee on veebilehe iseloomust tulenevalt eritingimused küpsiste töötlemise tingimustes, mille kooskõla käesoleva andmete töötlemise poliitikaga tagab Lahe Kinnisvara Valdused OÜ.

Juhul kui Teie ei soovi saada Lahe Kinnisvara digitaalset uudiskirja, on võimalik sellest alati ja lihtsalt loobuda.

Privaatsus ja andmete kaitse on meile ja meie klientide jaoks tähtis ning me oleme pühendunud oma klientide privaatsuse austamisele ja kaitsmisele.

Kui Teil tekib isikuandmetega seotud küsimusi, muresid või kaebuseid, võtke meiega julgesti ühendust e-postil lahe@lahekinnisvara.ee