360 fotod ja tuurid igale Lahe kinnisvara müügiobjektile

Lahe Kinnisvara toob uuendusena kaasa, et igale müügivahenduses olevale kinnisvaraobjektile tehakse 360-kraadised fotod ja vaated, kui kinnisvara omanikud sellega nõus on. 360-kraadised panoraamfotod annavad ostjatele ülevaatlikuma pildi ostetavast kinnisvarast.  Need nn mullipildid on fotod, kus on üles võetud kõik, mis on ümberringi näha 360 kraadi ulatuses nii vertikaalselt kui horisontaalselt. Selliseid pilte saab vaadata, kas veebis hiirega pilti aknas sobivas suunas tõmmates või panna pilt automaatselt liikuma.
Lahe Kinnisvara müügivahenduses olevate korterite ja majade igast toast saame teha ülevaatlikud 360 pildid, lisaks kinnistust, sissepääsust ja muudest olulistest kohtadest. Ärikinnisvara vahenduse puhul saame teha 360 panoraamfotod lisaks ka avalikest ruumidest – kohvikust, trepikojast, garaažist.

Lisaks veel üks põhjus, miks müüa oma kinnisvara Lahe Kinnisvara konsultandi vahendusel, nimelt omaniku nõusoleku korral täiendame Google Mapsis Street view vaadet müügisoleva objekti sisetänava 360 fotoga või mõne muu vaatega, mida täna veel ei ole Google Mapsi Street views.

360 fotod annavad ostjatele ülevaatlikuma pildi ostetavast kinnisvarast. Veenduge selles ise – nautige vaadet meie kontori akendest Tallinnas. Mitut kraanat näete? Andke meile teada ja õige vastuse korral võite võita 360 fotode tegemise: lahe@lahekinnisvara.ee

Kas soovite samuti oma kinnisvara müüa ning soovite sellele teha 360 fotosid ja fototuuri, võtke meiega ühendust: lahe@lahekinnisvara.ee või +372 60 80 530.