Vanempartner. Kutseline vara hindaja. Tase 7

Grete Laanmets

Cum laude magistriõppe lõpetanud kutseline kinnisvara hindaja

Kutsetunnistus nr 169734

grete.laanmets[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5683 3576

Üldinfo

2015. aasta kevadel kaitsesin Eesti Maaülikoolis kinnisvara planeerimise erialal bakalaureuseõppes lõputöö teemal “NIMBY sündroom Tartu linna näitel: mitmene juhtumiuuring”, mille eest pälvisin KinnisvaraMagnaatide poolt väljaantava parima kinnisvaraalase lõputöö auhinna. Lõputöö kirjutamise kõrval hakkasin tegelema kinnisvara hindamisega, et omandada lisaks teoreetilistele teadmistele ka praktiline külg.
Mulle meeldib Lahe Kinnisvara aktiivne ja sõbralik kollektiiv. Ise olen kohusetundlik, sõbralik ning aktiivse eluviisiga – tegelen fitnessiga. Vabal ajal käin jooksmas ja loen nii ilukirjandust kui ka erialakirjandust. Mulle meeldib areneda, leida uusi väljakutseid ning seada julgeid eesmärke, mille saavutamiseks olen valmis oma mugavustsoonist väljuma.

Haridus

 1. 2015-2017
  Eesti Maaülikool, geomaatika osakond, maakorraldus ja kinnisvara planeerimine, magistrikraad (cum laude)
 2. 2012-2015
  Eesti Maaülikool, geomaatika osakond, maakorraldus ja kinnisvara planeerimine, bakalaureusekraad
 3. 2009-2012
  Hugo Treffneri Gümnaasium, humanitaarsuund

Keeled

 1. eesti
  emakeel, suurepärane
 2. inglise
  hea
 3. vene
  rahuldav
bool(false) NULL

Soovitused

Olen Grete Laanmetsaga koostööd teinud aasta aega ega näe vajadust pöörduda mõne teise kinnisvarahindaja poole, kuna koostöö on meil alati ladusalt sujunud. Grete puhul hindan väga tema professionaalsust ja tööeetikat, eriti kui kliendil on eksperthinnangu saamisega kiire. Olen Grete tööga väga rahul ning pöördun ka tulevikus kindlasti tema poole, et klientidele eksperthinnangut tellida.

Ranno

Grete Laanmets

Vanempartner. Kutseline vara hindaja. Tase 7
+372 5683 3576
grete.laanmets[ät]lahekinnisvara.ee