Üürikorterid Pärnus on nõutud kaup

Üürikorterid Pärnus

Üürikorterid Pärnus on praegu otsitud kaup, nagu see oli ka kevadeti enne koroonat. Enamasti otsitakse küll üürikorterit pikemaks perioodiks. Kõige rohkem küsitakse 2- kuni 3-toaliseid üürikortereid Pärnusse. Asukoha valiku määrab üürniku töökoht või lapse kooli/lasteaia lähedus. Seega on maakler Krista Järve sõnul tal klientide portfell lai ning usaldusväärse üürniku leidsid kõigest mõne päevaga korter Sauga alevikus, Peoleo tänaval kui ka Pärnus Rannarajoonis Tammsaare tänaval ning Pärnu kesklinnas Õhtu tänaval.

Üürikorter

Üürikorter peab olema sisustatud kõige eluks vajalikuga. Harvadel juhtudel soovitakse oma mööbliga sisustada. Üürnikud on tänava väga teadlikud ning alati tuntakse huvi kommunaalarvete vastu ning kas üürnik peab tasuma ka elamu remondifondiga seotud kulud.

Hinnavahemik minu poolt pakutavatele 2-toalistele korteritele on alates 265 € kuus kuni 300 €.

Üürikorterid, kuhu on lubatud väiksemad koduloomad, on eriti nõutud

Üüriturul on üürihuviliste hulgas väga palju koduloomadega peresid. Peamiselt kassid ja väiksemad koerad. See on kerkimas üha suuremaks probleemiks, sest väga vähesed üürileandjad tolereerivad koduloomi oma üürikorteris. Kui üürnik suudab tagada, et tema koduloom sisustust ei lõhu ning naabreid ei häiri, oleks koduloomadega üürnikule üürikodu leidmine lihtsam.

Üürikodude vahendamine toimub valdavalt ilma avaliku kinnisvaraportaalide reklaamita. Palju üürikliente tuleb sotsiaalmeediast ja googlest.

Kinnisvaraportaalides on hulgaliselt üüripakkumisi, sobiva leidmiseks vaadatakse nii portaalide pakkumisi kui ka sotsiaalmeediat

Huvilised käivad vaatamas paljusid objekte, valikud tehakse asukoha, hinna ja seisukorra põhjal. Kinnisvaraportaalides olevad üürihinnad ei pruugi olla lõplikud tehinguhinnad, sest tehakse enda pakkumisi ja kaubeldakse.

Samas tuleb ikka ette, et mõni korter leiab üürniku loetud tundidega, alates hetkest, kui objekti reklaam avalikus pakkumises ilmus ja on ka juhtumeid meil, kus üüripakkumine avalikustamisele ei jõuagi, sest andmebaasis olevad huvilised krabavad üürikorteri endale.

Kesklinn ja rannarajoon on jätkuvalt nõutud piirkonnad nii pikaajaliseks kui ka lühiajaliseks üüriks.

Vaadake Pärnu üürikortereid SIIT, arvestage, et nende valik ja saadavus muutub pidevalt. Kui hetkel üürikorterite valikut ei ole või ei leidnud sobivat, andke ülevaate koostajale maakler Krista Järvele enda üürisoovist teada. Temal võib olla üürikortereid, mida veel avalikult ei reklaamita:

Krista Järv