Kinnisvara-maakler-Pärnus-Krista-Järv-Lahe-Kinnisvara-2021-juuli
Krista-Järv-kodulehe-uus-pilt-Lahe-Kinnisvara-2021
Vanemkonsultant-maakler

Krista Järv

Olen töötanud kinnisvarasektoris alates 2003 aastast ja minu töö on võimaldanud tegeleda nii luksuskinnisvara, kui ka järelturu objektide vahendamisega.

krista.jarv[ät]lahekinnisvara.ee
+372 528 2667

Soovitused

Krista märkab oma töös pisiasju ja oskab neid hinnata. Ja ka teistele näidata. Krista tehtud fotod tunnen ma kinnisvaraportaalides pea 100%-lise täpsusega ära. Tema piltidel on isikupära ja kuigi ta vahel neisse pisiasjadesse ka veidi kinni jääb, tekitab tema vahendatav kinnisvara alati huvi. Ja loomulikult on ta väga täpne.

Jaan Rekkor

Olen maakler Krista Järvega teinud koostööd juba pikka aega. Tema positiivne ja professionaalne lähenemine on imetlusväärne. Krista on ääretult soe ja sõbralik inimene ja seetõttu julgen teda kindlasti soovitada ka teistele.Tänu temale saime müüdud kiirelt oma korteri ja lisaks on ta abiks olnud üürnike leidmisega.

Piia Hannula Cavalone OÜ

Kasutasin maakleriteenuse abi mõttelise osa kinnistu müügil koos majaosaga. Kindlasti ei olnud objekt atraktiivne ega kerge ning olin valmis pika müügiperioodiga. Krista asjatundliku müügitööga õnnestus müük poole kiiremini, kui olid minu ootused. Maakler Krista aitas õigusliku poole pealt lahendada kõik kaasomandiga seotud probleemid mõistliku aja ja kuluga. Tema suhtlemine kaasomanike ja klientidega oli korrektne, empaatiline ja aus. Julgen soovitada Kristat, sest tal on rohked kogemused ja oma töösse suhtub ta siira armastuse ja tähelepanelikkusega.

Anu Pulst

Tutvus Kristaga algas üürikorteri otsimisest aastal 2014 sügisel. See tutvus on püsinud läbi mitme aasta ja usun, et jääb kestma ka tulevikus. Krista on professionaal! Aus, konkreetne, väga täpne ja tõeliselt pühendunud sellele, et teha oma tööd parimal moel. Lisaks kõigele muule ka soe ja hooliv, positiivne ja alati parima lahenduse otsingul. Parim, keda nii maakleri kui inimesena soovitada! Tänu ja lugupidamisega!

Rita Eha

Meie kogemus kinnisvara müügil Krista Järve abiga on väga hea. Koostöö sujus suurepäraselt, saime asjakohast ja väga professionaalset nõuannet, soovitusi. Meid teavitati pidevalt olukorrast. Kliendipäevad olid hästi üles ehitatud. Kuna minul selline kogemus puudus, siis Krista nõuannete ja soovituste kohaselt toimis kõik hästi. See oli väga põnev kogemus. Müügikuulutusel kasutati head fotograafi, kindlasti oli ka see põhjuseks, et kuulutus sattus elu24 kodu portaali. Aitäh, julgen teie teenust kindlasti sõpradele soovitada!

Liina Veskimägi-Iliste

Alati usaldusväärne ja probleemivaba kogemus olnud.
Siiani superluks teenusepakkuja!

6535NULL
Tiia Järvsoo

Väga hästi teeb oma tööd: hea suhtleja, kiire tegutseja, teadlik.

6535NULL
Pille Maasik

Terve protsess sujus Kristaga suurepäraselt. Müüja poolt tekkis küll mitmeid ootamatuid olukordi, kuid Krista andis tehingu lõpuni viimiseks endast kõik võimaliku ja rohkemgi veel. Suur tänu!

6535NULL
Margus Salom

Tänan maaklerit suurepärase tehingu eest. Takistusi oli palju, kuid Krista sai maaklerina väga hästi hakkama!

6535NULL
Leena Tali

Väga meeldiv inimene ja oma töös professionaal!
Oli meile sellel kodu müügi ja vahetus perioodil suureks abiks.

6535NULL
Tim Raid

Krista on väga sõbralik ja tore maakler. Seisab nii ostja kui müüja huvide eest. On abivalmis ja tal on lahendusi varnast võtta. Suurepärane ja kiire suhtlus. Küsimustele selged ja arusaadavad vastused. Väga rahul! Aitäh!

6535NULL
Heria Lampp

Meeldiv ja kiire koostöö esimesest hetkest. Kindlasti pöördume vajadusel uuesti!

6535NULL
Arno Lahe

Väga rahul Krista tööga!!!

6535NULL
urmo Tomson

Oleme Krista Järve tööga väga rahul. Kristaga on lihtne suhelda, ta on ääretult koostöövalmis ja annab head informatsiooni oma kliendile. Asjatundlik ja põhjalik, suure kogemustepagasiga. Alati valmis telefonikõnele vastama. Oleme kasutanud tema teenust kahel korral müüjana ja korra ostjana ning väga rahule jäänud. Ta lubas objekti kolme kuuga maha müüa ja tegi seda. Kui vajate proffi maaklerit, siis Krista Järv on esimene valik!

6535NULL
Tiina R Holmen

Krista on professionaalne maakler. Koostöö oli väga hea.
Sain pidevalt infot protsessi käigust.

6535NULL
Urve Pokk

Krista oli väga tubli ja professionaalne.
Aitäh sulle, Krista!

6535NULL
Virve Lukas

Lahe Kinnisvara on usaldusväärne ja korrektne partner.
Maakler Krista on kiire, asjalik ja täpne. Andis alati tagasisidet, kasutas professionaalset fotograafi ja kuulutus kutsus tutvuma.
Ta on suurepärane läbirääkija, sest mitme kaasomaniku vara müümine on maaklerile suhteliselt keeruline.

6535NULL
Ilmi Järvesalu

Krista Järv