Riigi Kinnisvaralt lisandus veel kortereid ja kinnistuid Lahe Kinnisvarale müüki

Riigi Kinnisvaralt lisandus Lahe Kinnisvara müügiportfelli veel kinnisvara. TÄHELEPANU HETKEL, 01.10.2020 ON OBJEKTIDE MÜÜK PEATATUD, KUI TUNNETE HUVI MÕNE OBJEKTI VASTU, KÜSIGE INFOT MAAKLER SIRLI NURMELT, kontaktid leiate altpoolt.

Lahe Kinnisvara müügiportfelli on lisandunud kortereid ja kinnistuid Riigi Kinnisvaralt

Lahe Kinnisvara sõlmis Riigi Kinnisvara AS-ga (RKAS) maaklerteenuse lepingu 2020 aasta alguses.

TÄHELEPANU HETKEL, 01.10.2020 ON OBJEKTIDE MÜÜK PEATATUD, KUI TUNNETE HUVI MÕNE OBJEKTI VASTU, KÜSIGE INFOT MAAKLER SIRLI NURMELT, kontaktid leiate altpoolt.

Lepingu kohaselt müüakse kortereid ja kinnistuid üle Eesti:

Kortereid ja kinnistuid lepingu sõlmimisel 76, juurdelisandunud veel üle 10

Lepingu sõlmimisel hakkasid Lahe Kinnisvara maaklerid kortereid ja kinnistuid üle Eesti müüma – kokku 76. Juulis 2020 lisandus veel üle 10 kinnisvaraobjekti.

Lepingu sõlmimise tingimuseks oli, et Lahe Kinnisvara suudab müüa kinnisvara Ida-Virumaal, Lääne-Virumaal, Harjumaal, Tartumaal, Võrumaal, Jõgevamaal, Valgamaal, Raplamaal, Pärnumaal, Järvamaal ja Viljandimaal,” ütles Lahe Kinnisvara maakler Sirli Nurm.

Kinnisvara on erinevas seisukorras, enamasti on küll tegemist remontivaja kinnisvaraga, ning erinevate hindadega. Kinnisvaraobjektidega saab tutvuda Lahe Kinnisvara kodulehel objekti otsingus, kasutades otsisõna “riigi“, mille sisestate märksõna lahtrisse või vaadake SIIT

Kuna huvilistel on tekkinud küsimusi, et miks ei saa nad kohe kinnisvara broneerida, toome siinkohal ka eraldi välja tingimused:  Tegemist on Riigi Kinnisvara omanduses oleva kinnisvaraga ja sellest lähtuvalt on Lahe Kinnisvaral kohustus tegeleda avaliku müügiga vähemalt neli järjestikust nädalat. Kui kinnisvarale tekib selle aja jooksul rohkem kui üks huviline, korraldatakse huviliste vahel lihtsustatud enampakkumine kirjalikus vormis, kus kindlaks määratud kuupäevaks suurim tehtud pakkumine võidab. Maakleril on õigus kinnisvaraga tutvumiseks korraldada kliendipäev. Kõik tehingu tasud maksab ostja. 

Küsige müükide kohta maaklerilt:

Sirli Nurm
Maakler
Lahe Kinnisvara
Tel 5560 2153
sirli.nurm@lahekinnisvara.ee
www.lahekinnisvara.ee

Sirli Nurm

Kinnisvara konsultant-maakler. Põhja-Eesti maaklerite juht
+372 5560 2153
sirli.nurm[ät]lahekinnisvara.ee

    Sirli Nurm

    Kinnisvara konsultant-maakler. Põhja-Eesti maaklerite juht
    +372 5560 2153
    sirli.nurm[ät]lahekinnisvara.ee