array(7) { [0]=> int(2187) [1]=> int(2177) [2]=> int(2178) [3]=> int(2159) [4]=> int(2160) [5]=> int(2182) [6]=> int(2181) }
Menüü idstring(1) "8"

Meiega liitus 5 uut kinnisvara konsultant-maaklerit ja hindajat

Lahe Kinnisvara meeskonna read täienevad.

Lahe Kinnisvara kollektiiv täienes kolme, kogenud kinnisvara konsultant-maakleri võrra. Üks kogenud kinnisvara konsultant-maakler liitub meiega lähiajal veel.
Tutvustame nelja uut meiega liitunud inimest:

  • Ülle Mainsoo: Ülle on kutseline maakler, kes liitus meie Viljandi Lahe Kinnisvara tiimiga. Üllel on 22-aastane müügitöö kogemus, millest 5 aastat on müünud kinnisvara. Varasemad 17 aastat tegeles Ülle kütuse müümisega. Seega Üllel on põhjalikud müügialased teadmised ja kogemused ning ka põhjalikud kinnisvaraalased teadmised, mida tõestab ka kutsetunnistus.
  • Sirli Nurm: Sirli on aktiivne ja väga põhjalik kinnisvara maakler-konsultant, kes lisaks kinnisvara müügile ja üürile andmisele tegeleb ka Lahe Kinnisvara Tallinna ning Põhja-Eesti vahendusosakonna juhtimisega.
  • Natalja Šois: Nataljal on kõrgharidus ehitusinseneerias, mis tagavad talle põhjalikud teadmised ehitiste seadustamisel. Natalja on töötanud nii konstruktorina, Tartu Linnavalitsuse ehitusjärelevalve spetsialistina kui ka pikka aega maaklerina.
  • Ken-Marten Tammeveski: Ken-Marten on kirglik jalgpallur ja kinnisvarahuviline. Ta õpib paralleelselt finantsjuhtimist ning kinnisvara hindamist. Ken-Marten liitus meie Tallinna kinnisvara hindajate tiimiga.

(Fotol Lahe Kinnisvara Viljandi tiim: paremalt Ülle Mainsoo, Ruth Karma, Karin Lapp, Li Otsing)

Kirjuta meile!

Aitame teid kinnisvaraga seotud küsimustes