Lahe Kinnisvara sõlmis Riigi Kinnisvara AS-ga lepingu 76 kinnisvaraobjekti müügiks

Riigi Kinnisvara (RKAS) maaklerteenuse hanke võitis Lahe Kinnisvara. Hetkel 01.10.2020 on Riigi Kinnisvara objektide müük peatunud. Kui Te tunnete huvi mõne objekti vastu, küsige infot maakler Sirli Nurmelt.

Pressiteade: Lahe Kinnisvara sõlmis Riigi Kinnisvara AS-ga lepingu 76 kinnisvaraobjekti müügiks

Riigi Kinnisvara (RKAS) maaklerteenuse hanke võitis Lahe Kinnisvara

Uus info: Hetkel 01.10.2020 on Riigi Kinnisvara objektide müük peatunud. Kui Te tunnete huvi mõne objekti vastu, küsige infot maakler Sirli Nurmelt.

Riigi Kinnisvara korraldatud maaklerteenuse hanke võitjaks kuulutati Lahe Kinnisvara. Hanke eesmärk oli leida koostööpartnerina kinnisvarafirma, kes toetab müügitegevust Riigi Kinnisvara omandis olevate ja riigile mittevajalike kinnisvaraobjektide müümist kõikjal Eestis. Maaklerteenuse leping kehtib aastani 2021.

RKASi haldusteenuste direktor Mati Sillak tõdes, et koostööpartneri hankimine kinnisvara müümisel on oluline müügieesmärkide täitmisel. „Riigi Kinnisvara müügimeeskonna fookus on endiselt suuremate ja nõudlikumate kinnisvaraobjektide realiseerimisel. Lahe Kinnisvara aitab meil müüa väiksemaid kinnisvaraobjekte üle Eesti.“

RKAS jätkab ise suuremate ning olulisemate objektide müümist avalike enampakkumiste kaudu. Aktiivsete müügiobjektide kohta leiab infot RKAS müügikeskkonnast myyk.rkas.ee. Koostöös Lahe Kinnisvaraga müüdavad objektid on kaardistatud, vajadusel saab RKAS objekte nimekirja lisada või sealt välja jätta. Lahe Kinnisvara müüb RKASi objekte läbi avalike kinnisvaraportaalide ning mitme ostuhuvilise tekkimise puhul viiakse läbi lihtsustatud enampakkumine.

76 kinnisvaraobjekti üle Eesti

“Kokku müüb Lahe Kinnisvara 76 väga erinevat objekti korteritest koolimajade ning ühiselamuteni. Lepingu sõlmimise tingimuseks oli, et Lahe Kinnisvara suudab müüa kinnisvara Ida-Virumaal, Lääne-Virumaal, Harjumaal, Tartumaal, Võrumaal, Jõgevamaal, Valgamaal, Raplamaal, Pärnumaal, Järvamaal ja Viljandimaal,” ütles Lahe Kinnisvara maakler Sirli Nurm.

Lepingu kohaselt müüb Lahe Kinnisvara:

Kinnisvara on erinevas seisukorras, enamasti on küll tegemist remontivaja kinnisvaraga, ning erinevate hindadega. Kinnisvaraobjektidega saab tutvuda Lahe Kinnisvara kodulehel objekti otsingus, kasutades otsisõna “riigi”, mille sisestate märksõna lahtrisse või vaadake SIIT

Uudis täiendatud: Kuna huvilistel on tekkinud küsimusi, et miks ei saa nad kohe kinnisvara broneerida, toome siinkohal ka eraldi välja tingimused:  Tegemist on Riigi Kinnisvara omanduses oleva kinnisvaraga ja sellest lähtuvalt on Lahe Kinnisvaral kohustus tegeleda avaliku müügiga vähemalt neli järjestikust nädalat. Kui kinnisvarale tekib selle aja jooksul rohkem kui üks huviline, korraldatakse huviliste vahel lihtsustatud enampakkumine kirjalikus vormis, kus kindlaks määratud kuupäevaks suurim tehtud pakkumine võidab. Maakleril on õigus kinnisvaraga tutvumiseks korraldada kliendipäev. Kõik tehingu tasud maksab ostja. 

Lisainfo

Sirli Nurm
Maakler
Lahe Kinnisvara
Tel 5560 2153
sirli.nurm@lahekinnisvara.ee
www.lahekinnisvara.ee

Sirli Nurm

Kinnisvara konsultant-maakler. Põhja-Eesti maaklerite juht
+372 5560 2153
sirli.nurm[ät]lahekinnisvara.ee

    Sirli Nurm

    Kinnisvara konsultant-maakler. Põhja-Eesti maaklerite juht
    +372 5560 2153
    sirli.nurm[ät]lahekinnisvara.ee