Ühe päevaga müüs Lahe Kinnisvara 10 Riigi Kinnisvara korterit

Iga Riigi Kinnisvara ASi korter müügis vähemalt 30 päeva

10 korterit müüdud: Lepingust tulenevalt peab iga Riigi Kinnisvara ASi (edaspidi RKAS) korter või muu kinnisvara olema müügis enne ostu-müügitehingut vähemalt 30 päeva. Seega ei saa tehingud toimuda kohe järgnevatel päevadel peale müügiinfo avalikustamist.

Täna tegi Lahe Kinnisvara partner ja maakler Andrus Viks 10 RKASi korteri ostu-müügitehingut. Enamik ostjaid ostis ühe korteri, kuid üks ka kaks ja üks ka kolm korterit.

Tehingud toimusid Paldiskis Pakri 4 kortermajas asuvate  korteritega number 22, 35, 38, 39, 43, 44, 45, 47, 48, 49.

Vaata ülejäänud RKASi kinnisvara, mida Lahe Kinnisvara müüb SIIT.

Kuna huvilistel on tekkinud küsimusi, et miks ei saa nad kohe korterit / kinnisvara broneerida, toome siinkohal ka eraldi välja tingimused:  Tegemist on Riigi Kinnisvara omanduses oleva kinnisvaraga ja sellest lähtuvalt on Lahe Kinnisvaral kohustus tegeleda avaliku müügiga vähemalt neli järjestikust nädalat. Kui kinnisvarale tekib selle aja jooksul rohkem kui üks huviline, korraldatakse huviliste vahel lihtsustatud enampakkumine kirjalikus vormis, kus kindlaks määratud kuupäevaks suurim tehtud pakkumine võidab. Maakleril on õigus kinnisvaraga tutvumiseks korraldada kliendipäev. Kõik tehingu tasud maksab ostja. 

Küsige lisainfot müüdava RKASi vara kohta Andrus Viksilt:

TÄHELEPANU HETKEL ON OBJEKTIDE MÜÜK PEATATUD, KUI TUNNETE HUVI MÕNE OBJEKTI VASTU, KÜSIGE INFOT MAAKLER ANDRUS VIKSILT.