Laenulepingu sõlmimise tasu soodustused Lahe Kinnisvara kliendile

Laenulepingu sõlmimise tasu soodustused Lahe Kinnisvara kliendile Swedbankis, SEBs, Luminoris, COOPis, LHVs

Kodulaenu laenulepingu sõlmimise tasu soodustus rakendub Lahe Kinnisvara kliendile Swedbankis, SEB-s, Luminoris, LHVs ja COOP pangas! Laenupakkumise saamisel on ka kiirus oluline, seega, kui ütlete või elektroonilist taotlust täites, märgite “Lahe Kinnisvara”, võetakse Teiega eelisjärjekorras ühendust. Tasub olla Lahe Kinnisvara müügi, ostu, konsultatsiooni, hindamise, seadustamise või juriidilise konsultatsiooni klient!

  • Kui soovite kodulaenu pakkumist võtta Swedbankist, võtke ühendust meie maakleri või hindajaga ning asuge täitma kodulaenu taotlust, näiteks meie objektide kõrval asuvast kalkulaatorist, klikkige siin mõnel objektil ning kalkulaator asub paremal või küsige maaklerilt või hindajalt Swedbanki PDFi, milles alustada kodulaenu täitmise taotlust. Ärge unustage märkida sooduskoodi lahtrisse “Lahe”, nii saate Swedbankis laenulepingutasu soodustust!
  • Kui soovite kodulaenu pakkumist võtta Luminorist, võtke ühendust meie maakleri või hindajaga ning saatke enda kirjalik nõusolek, et olete nõus enda laenusoovi edastamisega panka. Kuni 31.01.2021 on Lahe Kinnisvara kliendile laenulepingu sõlmimise tasu Luminoris 0 €. Luminor pikendas soodustust Lahe Kinnisvara klientidele kuni juulikuu lõpuni.
  • Kui soovite kodulaenu pakkumist võtta SEB-st, võtke ühendust meie maakleri või hindajaga ning saatke enda kirjalik nõusolek, et olete nõus enda laenusoovi edastamisega panka. Kiire teenindus ja soodsam laenulepingu sõlmimise tasu on Lahe Kinnisvara kliendile SEB-s garanteeritud!
  • Kodulaenu sõlmimise tasu Coop Pangast on Lahe Kinnisvara kliendile 0 €! Soodustuse saamiseks võtke ühendust meie maaklerite või hindajatega ning hakake kodulaenu taotlust COOP panga kodulehel täitma, märkides kommentaari “Lahe Kinnisvara”.
  • Kodulaenu sõlmimise tasu LHVst on Lahe Kinnisvara kliendile 0 € kuni 31.12.2020! Soodustuse saamiseks võtke ühendust meie maaklerite või hindajatega ning hakake kodulaenu taotlust LHV kodulehel täitma, märkides kommentaari “Lahe Kinnisvara”.

Vaadake meie teisi soodustusi SIIT.

Võite meile ka enda kliendiks hakkamise soovi edastada alloleva vormi kaudu, kirjutades kommentaari piirkonna, kus teenust soovite ning millist teenust soovite: