Lahe Kinnisvara Tartu kinnisvarabüroo avab ametlikult uksed

Lahe Kinnisvara Tartu ja Lõuna-Eesti kinnisvarabüroo avab uksed kolmapäeval, 25. oktoobril kell 12, Lai tänav 39, Tartu. Umbes kolm aastat peale avamist oleme klientide poolt hästi vastu võetud ja teenindanud sadu kliente.

Tartu Kinnisvarabüroo – Lahe Kinnisvara – artikli uuendus: Juuniks 2020 oleme teenindanud sadu hindamise, müügi- ja üürikorralduse teenuse kliente. Lisaks seadustanud kinnisvara, et kinnisvara saaks müüa. Kui korteris või majas on teostatud ümberehitusi või juurdeehitust ning selleks on tulnud võtta ehitusteatis või ehitusluba, mida ei tehtud, ja müügiga alustamisel puudus seetõttu ka kasutusluba, tuleb kõike tagantjärele teha.

Lahe Kinnisvara Tartu ja Lõuna-Eesti kinnisvarabüroo avab uksed kolmapäeval, 25. oktoobril kell 12, Lai tänav 39, Tartu. Üritus kestab kella neljani. Räägime kinnisvarast ja turutrendidest! Jutu kõrvale väike snäkk, et arutelude kõrval kõht tühjaks ei läheks.
Lahe Kinnisvara Tartu ja Lõuna-Eesti kinnisvarabüroos töötavad kutselised hindajad ja kinnisvara konsultandid-maaklerid.

Lugege iga maakleri ja hindaja lehelt osutatud teenuse tagasisidet.

Kinnisvarabüroo Tartus huvitavad kinnisvarateemalised artiklid

Lugege kodulaenu taotlemisel Lahe Kinnisvara kliendile pakutavaid soodustusi erinevates pankades SIIT.

Lugege kinnisvarabüroo Tartus – Lahe Kinnisvara teenuste kohta SIIT.

Lahe Kinnisvara Tartu büroo müüb koos teiste Lahe Kinnisvara büroodega Riigi Kinnisvara ASi objekte, lugege lähemalt SIIT.

Hobusehuvilistele müüme ühe terve kompleksi, kuhu kuulub: hobusetall, maneež, elumaja, väiksem palkmaja. Vaadake infot SIIT.

Tartu büroo kutseline kinnisvara hindaja Grete Laanmets selgitab: kuidas kujuneb kinnisvara hind ja mida peab enne hindamist tegema. Lugege SIIT.

Millist korterit ostab keskmine tartlane, lugege lähemalt SIIT.

Olete oodatud!

Lisainfo:
Sten Šois
Lahe Kinnisvara
Tartu ja Lõuna-Eesti kinnisvarabüroo juhataja
sten.sois@lahekinnisvara.ee
+372 5622 2313

Sten Šois

Vanempartner. Tartu ja Lõuna-Eesti piirkonna juht. Kinnisvara konsultant-maakler.
+372 5622 2313
sten.sois[ät]lahekinnisvara.ee