Müüa 4-toaline korter Tartus Kannikese tänaval

Rahulikus Veeriku linnaosas ootab uut omanikku heas seisukorras soe 4-toaline korter.

Aadress
Kannikese 6, Veeriku, Tartu, Tartumaa
Hind
111 000 €
Üldpind
88,4 m2
Rõdu pind
7,5 m2
Keldri / panipaiga suurus
19 m2
Tube
4
Korrus
1/3

Rahulikus Veeriku linnaosas ootab uut omanikku heas seisukorras soe 4-toaline korter.

PLANEERING

Valgusküllane ja läbi maja planeeringuga 3-toaline korter paikneb maja keskel 1-korrusel. Korter koosneb esik-koridorist, kolmest magamistoast, köök-elutoast, rõdust, WC-st, ja vannitoast. Kolme toa aknad avanevad päikesepoolsele küljele elamu sisehoovi, elutoa ning köögi ja rõdu aknad elamu ette. Koos rõduga on korteri üldpindala 95,9 m2, millest eluruumide pindala on 88,4 m2.

SISEVIIMISTLUS

Tegemist on heas seisukorras korteriga, mille põrandaid katab osaliselt laminaat- ja täispuitparkett ning vaipkate. Eluruumide seinad on värvitud ja kaetud tapeediga. 2002. aastal on soetatud täispuidust Arensi köögimööbel koos integreeritud tehnikaga (pliit, ahi, nõudepesumasin). Korteri siseuksed on heas seisukorras, välisuks täispuidust. Kogu pildilolev mööbel on hinna sees.

TEHNOSÜSTEEMID 

Korteri hoiab soojana tsentraalne keskküte, küttekehadeks regulaatoritega radiaatorid. Vee- ja kanalisatsioonitorustik on korterisiseselt vahetatud 2002. aastal. Elektrijuhtmestik vahetatud san.ruumides. Vannitoas ja köögis on olemas sundväljatõmme, tubades fresh-avad.

ABIPINNAD

Lisaks rõdule on korteri ainukasutuses ca 19m2 suurune keldriboks. Trepikoja elanike ühiskasutusse kuuluvad mitmed abi-, puhke- ja san.ruumid koos piljardi, sauna ja basseiniga. Riiete kuivatamiseks on katusekorrusel olemas ühiskasutusse kuuluv pesukuivatusruum. Lastele on piisavalt mänguruumi elamu sisehoovis, kus asub ka mänguväljak.

ELAMU JA KORTERIÜHISTU

Tänu tegusale korteriühistule on elamu renoveeritud 2012. aastal. Rahastamiseks kaasati Kredex, antud korteri laenujäägi suurus on 2032€. Püstaku veetorustik on vahetatud, hetkel on vahetuses ka kanalisatsioonitorustik.

Kommunaalkulud on sõltuvalt perioodist vahemikus 120-200€. Igakuine laenumakse moodustab antud summast 70€.

Parkimine toimub elamu ees vabadel kohtadel.

ASUKOHT

Korter asub turul eelistatud rahulikus ja vaikses Veeriku linnaosas. Sotsiaalobjektide ja teenindusasutuste läheduse tõttu asub korter peredele vägagi soodsas piirkonnnas.

Lähimasse bussipeatusesse tuleb jalutada kõigest 270m, lasteaeda või Veeriku kooli 700m. Tartu Ülikooli kliinik asub ca 1,6 km ja Füüsikainstituut 1,4km kaugusel. Lõuna-Eesti suurim kaubandus- ja vabaajakeskus Lõunakeskus asub vaid 1,4 km kaugusel. Tartu kesklinn (Raekoja plats) ca 3km kaugusel.

Kui tunned, et antud pakkumine võiks Sind huvitada ja soovid vara ka oma silmaga näha, siis võta ühendust ja lepime kohtumise kokku. Korter on koheseks sissekolimiseks vaba!

Sabine Liias

Partner. Kutseline nooremhindaja. Tase 5, Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5593 4477
sabine.liias[ät]lahekinnisvara.ee

Sabine Liias

Partner. Kutseline nooremhindaja. Tase 5, Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5593 4477
sabine.liias[ät]lahekinnisvara.ee