Kuuma suve harjal osutus vaadatuimaks korter Pärnus ranna lähedal

Lahe Kinnisvara kodulehel osutus juulis vaadatuimaks korteriks suvepealinnas asuv kahetoaline kodu.

Korter Pärnus ranna lähedal Metsa tänaval

“Selle korteri väga suureks plussiks on asukoht. Kuigi tegemist pole südalinnaga, jääb lähedale Mai rand, kus võib looduse ilu nautida igal aastaajal, aga eriti nautida suvituspealinna mereäärseid suvemõnusid. Väga lähedal on Metsa tänaval asuv lasteaed, lähedal on ka nii põhikool kui ka riigigümnaasium, paraja jalutuskäigu kaugusele jääb Kaubamajakas,” kirjeldas korteri asukoha plusse Lahe Kinnisvara maakler Krista Järv.

Kui inimestelt küsida, millises asukohas nemad korterit Pärnus sooviksid, kõlab vastus väga tihti: “Korter Pärnus ranna lähedal!”

Korteri soodsad ülalpidamiskulud

Selle korteri puhul on aga lisaks heale asukohale veel eeliseid, nimelt korteri ökonoomsus – soodsad ülalpidamiskulud tagab kütte reguleerimise autonoomsus. Radiaatoritel on küttearvestid, mis tähendab, et küttearvete maksmine käib vastavalt tarbimisele – kui oled jahedama kliima armastaja, ei pea maksma kinni teiste soojalembust vastavalt enda korteri ruutmeetri arvule nagu enamasti.

Liftiga majas asuva värskelt remonditud korteri võlud on avar planeering ning valgusküllasus. Elutoast avanev rõdu on just see paik, kus uueks päevaks energiat ammutada.

Avatud köök loob koos elutoaga terviku. Korteris asub ka iga perenaise unelm – panipaik. Lisaks on koridoris suur liugustega garderoobikapp.

Müügihind sisaldab köögimööblit, köögitehnikat, elutoa mööblit, pesumasinat, külmikut, valgusteid ja ruloosid.

Kui soovite küsida lisa korteri kohta või leppida kokku korteri vaatamine, võtke ühendust:

Kogu meie Pärnus ja Pärnumaal müügis oleva kinnisvaraga saate tutvuda SIIN.