Maakler Lahe Kinnisvara -Geron-Meier
Kinnisvaramaakler-Geron-Meier-Lahe-Kinnisvara-maakler-Tallinnas
Kinnisvara konsultant-maakler

Geron Meier

Olen aastaid tegutsenud kinnisvarasektoris, sest kinnisvaraga tegelemine on nii töö kui ka samal ajal justkui hobi, sest pakub iga päev kohtumisi erinevate inimestega ning uusi väljakutseid.

geron.meier[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5342 4141‬

bool(false) NULL

Soovitused

Mina tahan kiita Lahe Kinnisvara maakler Geron Meierit, kellega olen korduvalt teinud koostööd. Nimelt vajasin korteri väljaüürimisel kinnisvaramaakleri teenuse abi üürniku leidmisel. Pöördusin Lahe Kinnisvara ettevõtte maakler Geron Meieri poole kahel korral, kes oli nõus mulle sobiva üürniku leidma ning üürilepingu projekti välja töötama nii minu kui ka üürniku huve silmas pidades. Nii olen Lahe Kinnisvara kaudu eelpool nimetatud maakleri vahendusel leidnud oma muredele mitu korda lahendust ja pean vajalikuks sellest ka Teie ettevõtet teavitada ja tänu avaldada. Jätkuvalt tulevast koostööd soovides ja lugupidamisega Piret Vogt.

Piret Vogt

Mina, Signe Nurmla, soovin tänada maakler Geron Meierit suure abivalmiduse ja professionaalsuse eest, aidates mind korteri ostmisel. Juba esimesel kohtumisel jättis hr Meier väga sümpaatse mulje. Kuna mul oli kinnisvara soetamisega väga kiire, võttis maakler asja täie tõsidusega. Kuu aja möödudes oligi mul elamispind olemas. Suur, suur tänu Geron Meierile nii kiire ja kohusetundliku suhtumisega oma töösse. Lugupidamisega, Signe Nurmla

Signe Nurmla

Geron on igati usaldusväärne ja sõnapidaja mees. Maaklerina tegi ta enamgi, kui oleks tema kohustus olnud – tõeline nn. „ihumaakler“. Kinnisvara müük ning kogu asjaajamine sujus ladusalt ja probleemideta, kui tekkis ühel või teisel osapoolel küsimusi, sai Geronilt neile adekvaatsed vastused. Kogu protsessi lõppvormistuseks jäi minul vaid vaevaks võtta notari juurde kohale ilmuda ja oligi kõik korras!

Margit Kuusman

Meie väike pere tänab maakler Geron Meier'it hästi tehtud töö eest. Tema kohta julgen öelda vaid ülivõrdes kiidusõnu. Tänu temale saime kiiresti ja väga kvaliteetselt müüdud oma kinnisvara. Ta tegi ja tegeles meie poolsete probleemidega ja nende lahendamisega, mille tõttu oleks võinud tehing väga lihtsatel põhjustel tegemata jääda, väga professionaalselt. Julgen soojalt soovitada teda enda sooja kogemuse põhjal kõigile. Siin minu üleskutse, kui tahate et asi saaks aetud, siis valige enda maakleriks just Geron Meier.

Kristjan R.

Mina ja minu pere soovime tänada Teie maaklerit Geron Meierit väga professionaalse töö eest meie tulevase kodu ostul Sauel. Väga harva võid kohata inimest, kes teeb oma tööd nii ausalt, põhjalikult ja kiirelt. Jäime väga rahule tema teenetega ja kindlasti soovitame ka kõikidele oma tuttavatele Teda ja Teie bürood. Loomulikult edaspidi kasutame ka ise ainult tema teenuseid. Lugupidamisega

Robert Schults

Tere! Tahaks südamest tänada teie maaklerit Geron Meier-it, kes tegi väga super töö ära, kui müüs mu elamu Sauel maha ja aitas ka mind väga palju, kui mul kuuri põleng oli. Mul ei jätku lihtsalt niipalju positiivseid sõnu, mida võiks talle öelda, aga ütlen ausalt käsi südamel, et ei usu mina, et temast paremat maaklerit siin väikses Eestis olemas on! Nii et suur-suur tänu Sulle, Geron.

Parimate soovidega Janar Mendik

Olen südamest tänulik maakler Geron Meierile! Geron on väga usaldusväärne, asjalik ja korrektne ning mis peamine - sõbralik. Korter sai müüdud kiirelt ja väga professionaalselt. Minu ülesandeks oli ilmuda vaid notarisse :-) Soovitan kindlasti Geron'it kinnisvara maakleriks ka teistele. Suured tänud!

Kristiina

Geron Meier