Otepää uued korterid – nüüdsest peale tehingut võimalik kohe sisse kolida

Otepää uutel korteritel nüüdsest üks omanik ja peale tehingut kohe võimalik sisse kolida

Lahe Kinnisvara müüb Otepää uusi kortereid Munamäe vahetuses läheduses, kus on lähedal kõik piirkonna eelised: Tehvandi staadion, kergliiklusteed kuppelmaastikul, keskus, pood, kool, kohvikud ja kultuuriasutused. Lahe Kinnisvara Valgamaa piirkonna juhi Tanel Allase sõnul ei ole viimase kahekümne aasta jooksul täiesti uut kortermaja Otepääle ehitatud, on üksnes rekonstrueeritud kortermaju ja kortereid ning sellest tingitult on ka korterite vastu huvi.

Tänaseks on Otepää Vallavalitsus oma osalusest Kopli 2a arendustegevuses loobunud ja loovutanud osaluse arendusettevõttes OÜ Otepää Üürimajad teisele osanikule OÜ Pro Kinnisvarale. Sellest tulenevalt on võimalikuks saanud uute korterite müük ja ostja saab nüüd uue korteri kohe peale notariaalset ostu-müügitehingut kätte.
Järgmine tehing uute korteritega on planeeritud 43. nädalasse.

Kopli 2a uus korterelamu on A-energiaklassiga, mis annab soodsamad ülalpidamiskulusid ja praegu ka kodulaenu eripakkumisi.

OÜ Otepää Üürimajad rajas korterelamu Otepääle aadressiga Kopli 2a. Kortermaja on valmis ja kokku ehitati 43 uut 1- kuni 4-toalist korterit. 8 korterit on broneeritud ja esimesed notariaalsed ostu-müügitehingud on sõlmitud. Kortermaja viimasel, neljandal korrusel on 2 korterit, mis on ehitatud majadena maja katusele, terrassiga ümber kogu korteri ja igast toast pääsuga terrassile.

Lisainfo
Tanel Allas
Lahe Kinnisvara
Võru-, Valga- ja Põlvamaa piirkondade juht
Tel 5351 5322
tanel.allas@lahekinnisvara.ee
www.lahekinnisvara.ee/otepää

Tanel Allas

Võru-, Valga ja Põlvamaa piirkonna juht. Kutseline nooremhindaja. Maakler
+372 5351 5322
tanel.allas[ät]lahekinnisvara.ee