Minikorter Tallinnas

Minikorter Tallinnas - kas investeerija uus kullasoon Tallinnas, küsib TV3 ajakirjanik-reporter Allan Muuk Lahe Kinnisvara vanempartnerilt Andrus Viksilt

Minikorter Tallinnas

Minikorteritega uusarendusi kerkib ja on juba kerkinud Tallinnasse mitmeid. Andrus Viks ütleb, et minikortereid ei müüda niivõrd ruutmeetri hinna alusel, vaid nö täispaketi tükihinnaga. Müüakse mugavusi nii üürnikule kui ka investeerijale, kes esialgu minikorteri arendajalt välja ostab ning seejärel üürib sisustatud korteri välja. Minikorterite pakkujaid ei ole palju olnud, kuna eluruumide arendusele kehtib ka parkimiskohtade nõue. Aga kui on nõudlust, on ka pakkumist.
“Kui kliendid soovivad uut korterit ja kõige eluks vajalikuga ning raha on neil soetamiseks suurusjärgus kuni 80 000, siis ega tal palju muid valikuid Tallinnas pole,” lausub Viks.
Kindlasti on minikortereid kerge välja üürida, aga iseasi on amortisatsioon ning ostuga makstud raha ja üüritootluse suhe.
Samuti tasub enne ostu selgeks teha selliste korterite ostu puhul pankade arvamus finantseerimise osas, kuna reeglina on tegemist äripinnaga, mille finantseerimine on oluliselt kõrgema intressi ja lühema laenuperioodiga.

MINIKORTER TALLINNAS – VAADAKE LAHE KINNISVARA POOLT ÜÜRITAVAID MINIKORTEREID TALLINNAS

Vaata täispikka intervjuud SIIT või kliki alloleval pildil. Intervjuu Andrus Viksiga algab 14. minutist.

Minikorter-Tallinnas-Andrus-Viksi-intervjuu

Kui soovite küsida Andrus Viksilt nõu või täpsustusi, võtke ühendust: