Maikuu kõige vaadatum maja on eksklusiivne maja linna serval

Maikuu vaadatuim maja asub Viljandimaal

Eksklusiivne maja Viljandi linna serval kogus lehekuul kõige rohkem uudistajaid.

Peetrimõisa maa-alal on kokku 6 krunti, kuhu on planeeritud eramud. Kõnealuse maja juurde kuulub kaks krunti, mis tagavad praegu privaatsuse ja tulevikus võimaluse ehitada näiteks teine elamu lastele. Väike nurgaosa on mõeldud teenindusmaaks, kuhu tulevikus rajatakse puurkaev,” selgitas Lahe Kinnisvara kutseline maakler Ülle Mainsoo.

Kvaliteetne ja kaunil reljeefsel maastikul asuv eramu on ideaalseks variandiks perele, kes soovib ühendada töö ja kodu. Avar, köetav ja valgusküllane garaažiosa võimaldab erinevaid tegevusi, alates tehnika remondist ning lõpetades käsitöönduse või erinevate õppetubadega. Väikeste täiendustega sobiks pind isegi kondiitri- või pagaritoodete valmistamiseks.

Hoones on lisaks garaažile erinevatel tasapindadel 5 tuba, 2 WC-d, duširuum, puhkeruumiga saun ja mullivann.

Siseviimistlus on kaasaegset disaini järgiv ja läbimõeldud ruumilahendusega. Põrandal saar, pöök ja termopöök.
Välisseinad on Fibo plokist, kaetud Marmoroc fassaadikiviga, puit-alumiiniumaknad.
Eramul on sõltumatud kommunkatsioonid: maaküte, vesi oma kaevust ja imbväljak.

Maja asukoht

Suur eelis on asukohal – Viljandi linna lähedus ja asfaltkattega juurdepääsutee. Elamu paikneb suurelt teelt pisut eemal ja elamut sisuliselt maanteelt näha ei ole, mis tagab omakorda privaatsuse.

Ühistranspordipeatus jääb majast umbes 200 meetri kaugusele. Kesklinna on vaid 4,5 kilomeetrit ehk siis kõik eluks vajalikud kaubad ja teenused on maksimaalselt sellel kaugusel. Lähedale jääb ka Tänassilma jõgi.

Vaata meie kõiki Viljandimaa kinnisvaraobjekte SIIT

Küsi lisa kutseliselt maaklerilt Ülle Mainsoolt: