Maakler

Ülle Mainsoo

Ülle on maakler, kellel müügitöö kogemust üle 25 aasta. Viimased u 10 aastat on Ülle edukalt müünud ja üürile andnud kinnisvara Viljandis ja Viljandimaal, enne kinnisvarasektorisse sukeldumist tegeles Ülle 17 aastat kütuse müümisega. Samuti on Ülle Maaklerite Koja liige. Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 80158

kutsetunnistus nr 151128

ylle.mainsoo[ät]lahekinnisvara.ee
+372 515 5643

Soovitused

Olen väga rahul Lahe Kinnisvara tööga ja muidugi kõige suurem tänu läheb Ülle Mainsoole, kes on väga fantastiliselt tore, väga abivalmis, südamlik, sõbralik, kiirelt reageeriv, igale ükskõik millisele küsimusele ja kes leidis alati vastuse kõikidele minu küsimustele. Väga professionaalne oma ala spetsialist. Lausa rõõm oli temaga selles müügi-ostu protsessis osaleda.

Küllike K.

Olen väga rahul Lahe Kinnisvara ja Ülle Mainsoo poolt tehtud tööga. 5+! Hindan kõrgelt teie professionaalsust ja oskust lahendada probleeme. Tänan.

Malle S.

Kinnisvara maakleri Ülle Mainsoo tööga jäin väga rahule. Ta on oma ala professionaal, täpne, korrektne ja väga meeldiva käitumisega. Soovitan kõikidele tuttavatele.

Catharina Loit

Ülle on liialdamata parim maakler Viljandis. Ta teab kõike oma müüdavast objektist, nõustas mind erinevatel teemadel isegi kuu pärast tehingut. Ma ei tundnud kordagi, et oleksin olnud tüütu klient. Vastupidi, alati rõõmsa häälega Ülle kordas pidevalt, et igale olukorrale on lahendus ja ei pea ülemäära muretsema. Mulle väga meeldis, kuidas ta suutis vastata koheselt kõiksugu juriidilistele ja ehituslikele küsimustele. Veendusin, et Üllet saab 100% usaldada. Igast Ülle tegevusest oli näha, et ta hoolib tõeliselt oma kliendist. Soovitan Üllet nii kodu müümisel kui ostmisel, kuna sellise suurepärase ja hea suhtlemisoskusega inimesega on puhas rõõm koostööd teha.

Mait Lõhmus

Minu koostöö Ülle Mainsooga oli esimesest hetkest väga meeldiv ning "emalik". Tema avatud ning sõbralik suhtlusstiil avab inimeste südamed ja mõtted ning seetõttu tekib temaga ka usaldav suhe. Leiab lahenduse kõikidele probleemidele ja taksitustele ning olen tema tööga väga rahul.

Janne

Oleme Üllega väga rahul, ta on inimene, kes teeb oma tööd rõõmuga ja suure südamega. Soovime talle kõike ilusat ja palju edu!

Marika Taavet

Oleme väga õnnelikud tehtud valiku üle. Maakleri Ülle tööga oleme väga rahul. Olulistele küsimustele saime väga kiirelt vastused ning Ülle oli meile igati nõuga abiks. Üleandmine sujus kiirelt ja korrektselt. Aitäh Üllele toetuse eest.

Kersti ja Jaak Sillaots

Minu poolt ainult positiivne tagasiside. Ülle tegi oma tööd professionaalselt, lisaks meeldiv suhtlemine ja igal kohtumisel saadud hea energialaeng. Soovitan tuttavatele kindlasti just Ülle Mainsood. Kuna tegemist on keeruka ning palju teadmisi ja seaduste tundmist nõudva protseduuriga, on väga meeldiv kui see tehakse nõnda lihtsaks ja isegi põnevaks, lõbusaks.

Elli

Maakler Ülle Mainsooga puutusin kokku nii korterit müües kui ka uut otsides ja ostes. Minu jaoks on Ülle näol tegemist professionaalse maakleriga, kes teeb oma tööd südamega. Meeldis eriti see, et ta oli minu, kui kliendi jaoks alati olemas, arvestades igati erinevate soovide ja vajadustega. Ülle oli oma töös täpne, delikaatne ning tema peale sai alati kindel olla, sest mida lubas, seda ka tegi. Ükskõik mis küsimus mul korteri ostu-müügiga ka ei tekkinud, vastas ta igati arusaadavalt ja loogiliselt. Imetlen ja hindan kõrgelt Ülle empaatilisust ja kannatlikkust. Temaga oli väga meeldiv ja lihtne suhelda – alati rõõmsameelne, sõbralik ja abivalmis. Ülle näol on tegemist maakleriga, kellel on sära silmis ning kui oled temaga korragi kokku puutunud tead, et oled leidnud usaldusväärse kinnisvaraspetsialisti kogu eluks. Oleme tehtud tööga ja soetatud uue koduga väga rahul

Tuuli Tikko

“Mina olen see õnnelik kinnisvara müüja-ostja, kes on läbi täiesti aimamatuid radu Teie maakleribüroo kliendiks sattunud ja saatus ise vist tahtis mind Üllega kokku viia. Öeldakse ju, et lootus sureb viimasena, aga tänu Üllele tean nüüd, et see on üks paljas sõnakõlks. Nägin nüüd üsna vahetult, milles Teie töö seisneb ja ma tahaks näha inimest, kes julgeb kahelda teie erialases pädevuses, usaldusväärsuses, kogemuses ja professionaalsuses. Ja kuigi hea maakleri jaoks peaks vist klient kuningas olema, suudab professionaal alati panna ka kliendi ennast ja ta ametit austama. Ülle on inimene, kes armastab oma tööd ja olen veendunud, et nii südamega ja kliendi jaoks tulemuslikult seda ametit lihtsalt raha pärast ei peeta. Minu sügav kummardus! Lahe on lahe!”

Marika

Väga abivalmis, vastutulelik ja asjalik teenindus. Maakler oli pädev aitama igas küsimuses, mis võis tekkida. Oleme väga rahul.

Priit

Tänu tublile maakleritööle saime oma kinnisvara müüdud. Maakler oli väga abivalmis, aktiivne ja lõbus. Oleme väga tänulikud ja jätkame koostööd.

Katrin ja Mourice

Tänan Teie oskuslikku suhtlustasandit!

Päivo

Hindan koostöö väga heaks!

Ilme Iloste

Tänu Ülle Mainsoo aktiivsele müügitööle ja sõbralikule suhtlemisviisile olema juba teise kinnisvara müünud. Oleme ülimalt tänulikud ja jätkame ikka koostööd !

Katrin ja Mourice Mathias

Üllele vaid kiidusõnad! Kohe esimesest kõnest hästi sõbralik ja soe suhtlus. Väga kiire tagasiside. Vastastikune usaldus. Kõik sujus ideaalselt. Juba esimesest telefonikõnest tunne, et temalt kohe sooviks mingi kinnisvara osta. Edu ja loodame järgnevaid kinnisvara tehinguid kindlasti Ülle kaudu. AITÄH!

Janika Viidebaum

Jäin Ülle poolt pakutud teenusega väga rahule, kõik sujus suurepäraselt. Väga täpne ja kohusetundlik. Kindlasti julgen soovitada kui kellelgi maakleri teenust tarvis kasutada.

Astrid

Hästi

Aime

Super tore maakler, alati kättesaadav ja meeldiv suhelda. Tehing oli kiire ja professionaalne. Suured tänud meeldiva koostöö eest!

Suur-suur aitäh Ülle Mainsoole, kes on väga professionaalne ning kelle abiga kulges see keeruline ostu-müügitehing nii sujuvalt ja hästi. Mul on sellest kogemusest jäänud ainult kõige paremad tunded ja kinnisvaramaakleri elurõõm ja positiivsus. Olen proua Üllele südamest tänulik!

Reet Kromel

Super tore maakler, alati kättesaadav ja meeldiv suhelda. Tehing oli kiire ja professionaalne. Suured tänud meeldiva koostöö eest.

2749NULL
Kristi Alle

Üllele vaid kiidusõnad! Kohe esimesest kõnest hästi sõbralik ja soe suhtlus. Väga kiire tagasiside. Vastastikune usaldus. Kõik sujus ideaalselt. Juba esimesest telefonikõnest tunne, et temalt kohe sooviks mingi kinnisvara osta. Edu ja loodame järgnevaid kinnisvara tehinguid kindlasti Ülle kaudu. AITÄH! – Janika –

2749NULL
Janika Viidebaum

Tere!
Jäin Ülle poolt pakutud teenusega väga rahule, kõik sujus suurepäraselt. Väga täpne ja kohusetundlik. Kindlasti julgen soovitada kui kellelgi maakleri teenust tarvis kasutada.

2749NULL
Astrid

Hästi!

2749NULL
Aire Klasman

Töö kiire ja professionaalne. Meeldiv suhtlus.

2749NULL
Tõnu Teder

Väga hea ja kannatlik maakler. Olen tema teenuseid kasutanud ka ennem ja kui vaja jällegi maaklerteenust, teen seda ka edaspidi.

2749NULL
Meelis Muts

Väga asjalik ja hea maakler. Väga kannatlik ja abivalmis. Olen tema teenuseid kasutanud enne ja kui vaja kasutan ka edaspidi. Soovitan teda kindlasti. Saate endale sõbra, mitte ainult maakleri.

2749NULL
Meelis Muts

Olen maakleri tööga väga rahul. Kui tekib kunagi veel vajadus, kasutada maakleri teenust, valin kindlasti Ülle.

2749NULL
Tiina Jaksi

Väga positiivne kogemus.
Ülle on oma erialal väga kompetentne, rõõmsameelne, hea suhtleja. Väga kiire tagasiside minu kirjale, asus kohe mu korteri müügiga aktiivselt tegutsema. Tehing oli kiire ja professionaalne. Soovitan.

2749NULL
Terje Toots

Suur-suur aitäh Ülle Mainsoole, kes on väga professionaalne ning kelle abiga kulges see keeruline ostu-müügitehing nii sujuvalt ja hästi. Mul on sellest kogemusest jäänud ainult kõige paremad tunded ja kinnisvaramaakleri elurõõm ja positiivsus.
Olen proua Üllele südamest tänulik!

2749NULL
Reet Kromel

Väga rahul. Parim töö! Aitäh!

2749NULL
Birgit Kristiansen

Tere!
Soovin tänada südamest maakler Ülle Mainsood!
Tänu temale sain ma oma elu unistuste kodu! See käis küll ruttu, et tõi pisara mulle silma! Suur-suur aitäh!
Jelena.

2749NULL
Jelena

Ülle on suurepärane inimene! Vahetu ja heatahtlik. Kui tulevikus peaks maakleri abi vaja minema, on kindlasti minu esimene valik Ülle.

2749NULL
Katrin

Suurepärane maakler!
Väga professionaalne, hea asjaajaja ja reageerib kiiresti ning on väga hea suhtleja.
Jäin väga rahule.

2749NULL
Madis Tarlap

Oli väga meeldiv koostöö! Infovahetus kiire, maakler avatud ja asjatundlik. Jäin väga rahule ja olen südamest tänulik, et sain läbi Lahe Kinnisvara endale kodu.

2749NULL
Annika Aasa

Tänan väga teie professionaalse koostöö eest, Ülle, ja empaatilise suhtumise eest. Soovin teile jõudu ja jätkusuulikkust edaspidises töös!

2749NULL
Anna Vasilisin

Väga tore inimene ja temaga koostöö oli sujuv, oli toeks tehingu toimumiseni. Hea töö!

2749NULL
Tiia Randpere

Olen kuuni ja maani tänulik, et minu teele sattus selline maakler, nagu Ülle. Otsisin kodu üsna aktiivselt 7 aastat, olen suhelnud vähemalt 10 maakleriga, kuid sellist usaldust ja inimlikku soojust tundsin esimest korda. Ostsin korteri lõpuks pika kompromisside nimekirjaga, aga tänu maaklerile on ikkagi südames kerge tunne. Tean, et ta annab vajadusel alati nõu ja elab mulle kaasa. Usun, et selline kliendi tunnetus tekib pika kogemusega. Lihtsalt nii inimlik ja hea tunne oli koostööd teha. Aitäh!

2749NULL
Laineli Parrest

Ülle on väga suure kogemuste pagasiga maakler. Aitas müüa rasket objekti. Oleme tema teenusega väga rahul ja tänulikud. Suhtlemine on väga kõrgel tasemel.
Aitäh

2749NULL
Kristina Masõtš

Ülle on asjalik, sõbralik ja annab vajadusel alati head nõu.

2749NULL
Taivi Kree

Suured tänud Lahe Kinnisvarale, eriti Ülle Mainsoole. Suurepärane maakler 10+. Jäin väga rahul tema tehtud tööga. Oleksid kõik maaklerid sellised. Soovitan kõigile. 🙂

2749NULL
Anželika Vahter

Väga asjalik teenindus!

2749NULL
Jaan Kree

Ülle oli minu korterit müüki võttes kindel, asjalik ja konkreetne, samas eluterve huumoriga. Tehinguni jõudsime üllatavalt kiiresti. Olen siiralt tänulik!

2749NULL
Marju Roosileht

Maja müük toimus Ülle Mainsoo kaasabil üle ootuste kiiresti. Jäi tunne, nagu oleks Ülle võtnud oma südameasjaks “viia maja kokku” sobivate uute omanikega. Tundub, et nii see ka läks :). Kogu protsessi saatis Ülle optimistlik meel ja avatud suhtlemine.

2749NULL
Malle Vaheoja

Väga sõbralik, seltsiv, hooliv. Oskab julgustada, selgitada kui seda vajad. On alati kättesaadav kui tekib mõni arusaamatus. On suurte kogemustega, rõõmsameelne maakler, keda huvitab, et kliendil läheks hästi. Tänu ja edu talle töös!

2749NULL
Maie Paavel

Meie suurimad tänud Üllele! 🙂 Ta oli alati olemas, kui temalt mingisugust infot või nõu vajasime. Mis aga kõige tähtsam – Ülle on lihtsalt nii meeldiv ja soe inimene. See, kuidas ta meile kaasa elas ja pöialt hoidis, tegi ikka südame soojaks. Aitäh! 🙂

2749NULL
Are Tallmeister

Ülle on kahtlemata proff omal alal, aga samas ka sõbralik, abivalmis ja rõõmsameelne inimene. Oli meeldiv ja kasulik kogemus!

2749NULL
Meeri Tuul

Professionaalne töö!

2749NULL
Viktor Tjuška

Paremat teenust oleks raske ette kujutada. Väga-väga hea koostöö! Maakler tegi meile – asjatundmatutele – protsessi lihtsaks ja nõustas igati. Oleme kõige eest väga tänulikud ja soovitame Lahe Kinnisvara teenust ka sõpradele-tuttavatele!

2749NULL
Urve Link