Maakler

Ülle Mainsoo

Ülle on maakler, kellel müügitöö kogemust üle 25 aasta. Viimased u 10 aastat on Ülle edukalt müünud ja üürile andnud kinnisvara Viljandis ja Viljandimaal, enne kinnisvarasektorisse sukeldumist tegeles Ülle 17 aastat kütuse müümisega. Samuti on Ülle Maaklerite Koja liige. Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 80158

kutsetunnistus nr 151128

ylle.mainsoo[ät]lahekinnisvara.ee
+372 515 5643

bool(true) NULL

Soovitused

Olen väga rahul Lahe Kinnisvara tööga ja muidugi kõige suurem tänu läheb Ülle Mainsoole, kes on väga fantastiliselt tore, väga abivalmis, südamlik, sõbralik, kiirelt reageeriv, igale ükskõik millisele küsimusele ja kes leidis alati vastuse kõikidele minu küsimustele. Väga professionaalne oma ala spetsialist. Lausa rõõm oli temaga selles müügi-ostu protsessis osaleda.

Küllike K.

Olen väga rahul Lahe Kinnisvara ja Ülle Mainsoo poolt tehtud tööga. Hindan kõrgelt teie professionaalsust ja oskust lahendada probleeme. Tänan.

Malle S.

Kinnisvara maakleri Ülle Mainsoo tööga jäin väga rahule. Ta on oma ala professionaal, täpne, korrektne ja väga meeldiva käitumisega. Soovitan kõikidele tuttavatele.

Catharina Loit

Ülle on liialdamata parim maakler Viljandis. Ta teab kõike oma müüdavast objektist, nõustas mind erinevatel teemadel isegi kuu pärast tehingut. Ma ei tundnud kordagi, et oleksin olnud tüütu klient. Vastupidi, alati rõõmsa häälega Ülle kordas pidevalt, et igale olukorrale on lahendus ja ei pea ülemäära muretsema. Mulle väga meeldis, kuidas ta suutis vastata koheselt kõiksugu juriidilistele ja ehituslikele küsimustele. Veendusin, et Üllet saab 100% usaldada. Igast Ülle tegevusest oli näha, et ta hoolib tõeliselt oma kliendist. Soovitan Üllet nii kodu müümisel kui ostmisel, kuna sellise suurepärase ja hea suhtlemisoskusega inimesega on puhas rõõm koostööd teha.

Mait Lõhmus

Minu koostöö Ülle Mainsooga oli esimesest hetkest väga meeldiv ning "emalik". Tema avatud ning sõbralik suhtlusstiil avab inimeste südamed ja mõtted ning seetõttu tekib temaga ka usaldav suhe. Leiab lahenduse kõikidele probleemidele ja taksitustele ning olen tema tööga väga rahul.

Janne

Oleme Üllega väga rahul, ta on inimene, kes teeb oma tööd rõõmuga ja suure südamega. Soovime talle kõike ilusat ja palju edu!

Marika Taavet

Oleme väga õnnelikud tehtud valiku üle. Maakleri Ülle tööga oleme väga rahul. Olulistele küsimustele saime väga kiirelt vastused ning Ülle oli meile igati nõuga abiks. Üleandmine sujus kiirelt ja korrektselt. Aitäh Üllele toetuse eest.

Kersti ja Jaak Sillaots

Minu poolt ainult positiivne tagasiside. Ülle tegi oma tööd professionaalselt, lisaks meeldiv suhtlemine ja igal kohtumisel saadud hea energialaeng. Soovitan tuttavatele kindlasti just Ülle Mainsood. Kuna tegemist on keeruka ning palju teadmisi ja seaduste tundmist nõudva protseduuriga, on väga meeldiv kui see tehakse nõnda lihtsaks ja isegi põnevaks, lõbusaks.

Elli

Maakler Ülle Mainsooga puutusin kokku nii korterit müües kui ka uut otsides ja ostes. Minu jaoks on Ülle näol tegemist professionaalse maakleriga, kes teeb oma tööd südamega. Meeldis eriti see, et ta oli minu, kui kliendi jaoks alati olemas, arvestades igati erinevate soovide ja vajadustega. Ülle oli oma töös täpne, delikaatne ning tema peale sai alati kindel olla, sest mida lubas, seda ka tegi. Ükskõik mis küsimus mul korteri ostu-müügiga ka ei tekkinud, vastas ta igati arusaadavalt ja loogiliselt. Imetlen ja hindan kõrgelt Ülle empaatilisust ja kannatlikkust. Temaga oli väga meeldiv ja lihtne suhelda – alati rõõmsameelne, sõbralik ja abivalmis. Ülle näol on tegemist maakleriga, kellel on sära silmis ning kui oled temaga korragi kokku puutunud tead, et oled leidnud usaldusväärse kinnisvaraspetsialisti kogu eluks. Oleme tehtud tööga ja soetatud uue koduga väga rahul

Tuuli Tikko

“Mina olen see õnnelik kinnisvara müüja-ostja, kes on läbi täiesti aimamatuid radu Teie maakleribüroo kliendiks sattunud ja saatus ise vist tahtis mind Üllega kokku viia. Öeldakse ju, et lootus sureb viimasena, aga tänu Üllele tean nüüd, et see on üks paljas sõnakõlks. Nägin nüüd üsna vahetult, milles Teie töö seisneb ja ma tahaks näha inimest, kes julgeb kahelda teie erialases pädevuses, usaldusväärsuses, kogemuses ja professionaalsuses. Ja kuigi hea maakleri jaoks peaks vist klient kuningas olema, suudab professionaal alati panna ka kliendi ennast ja ta ametit austama. Ülle on inimene, kes armastab oma tööd ja olen veendunud, et nii südamega ja kliendi jaoks tulemuslikult seda ametit lihtsalt raha pärast ei peeta. Minu sügav kummardus! Lahe on lahe!”

Marika

Väga abivalmis, vastutulelik ja asjalik teenindus. Maakler oli pädev aitama igas küsimuses, mis võis tekkida. Oleme väga rahul.

Priit

Tänu tublile maakleritööle saime oma kinnisvara müüdud. Maakler oli väga abivalmis, aktiivne ja lõbus. Oleme väga tänulikud ja jätkame koostööd.

Katrin ja Mourice

Tänan Teie oskuslikku suhtlustasandit!

Päivo

Hindan koostöö väga heaks!

Ilme Iloste

Tänu Ülle Mainsoo aktiivsele müügitööle ja sõbralikule suhtlemisviisile olema juba teise kinnisvara müünud. Oleme ülimalt tänulikud ja jätkame ikka koostööd !

Katrin ja Mourice Mathias

Üllele vaid kiidusõnad! Kohe esimesest kõnest hästi sõbralik ja soe suhtlus. Väga kiire tagasiside. Vastastikune usaldus. Kõik sujus ideaalselt. Juba esimesest telefonikõnest tunne, et temalt kohe sooviks mingi kinnisvara osta. Edu ja loodame järgnevaid kinnisvara tehinguid kindlasti Ülle kaudu. AITÄH!

Janika Viidebaum

Jäin Ülle poolt pakutud teenusega väga rahule, kõik sujus suurepäraselt. Väga täpne ja kohusetundlik. Kindlasti julgen soovitada kui kellelgi maakleri teenust tarvis kasutada.

Astrid

Hästi

Aime

Super tore maakler, alati kättesaadav ja meeldiv suhelda. Tehing oli kiire ja professionaalne. Suured tänud meeldiva koostöö eest!

Suur-suur aitäh Ülle Mainsoole, kes on väga professionaalne ning kelle abiga kulges see keeruline ostu-müügitehing nii sujuvalt ja hästi. Mul on sellest kogemusest jäänud ainult kõige paremad tunded ja kinnisvaramaakleri elurõõm ja positiivsus. Olen proua Üllele südamest tänulik!

Reet Kromel

Super tore maakler, alati kättesaadav ja meeldiv suhelda. Tehing oli kiire ja professionaalne. Suured tänud meeldiva koostöö eest.

Kristi Alle

Üllele vaid kiidusõnad! Kohe esimesest kõnest hästi sõbralik ja soe suhtlus. Väga kiire tagasiside. Vastastikune usaldus. Kõik sujus ideaalselt. Juba esimesest telefonikõnest tunne, et temalt kohe sooviks mingi kinnisvara osta. Edu ja loodame järgnevaid kinnisvara tehinguid kindlasti Ülle kaudu. AITÄH! – Janika –

Janika Viidebaum

Tere!
Jäin Ülle poolt pakutud teenusega väga rahule, kõik sujus suurepäraselt. Väga täpne ja kohusetundlik. Kindlasti julgen soovitada kui kellelgi maakleri teenust tarvis kasutada.

Astrid

Hästi!

Aire Klasman

Töö kiire ja professionaalne. Meeldiv suhtlus.

Tõnu Teder

Väga hea ja kannatlik maakler. Olen tema teenuseid kasutanud ka ennem ja kui vaja jällegi maaklerteenust, teen seda ka edaspidi.

Meelis Muts

Väga asjalik ja hea maakler. Väga kannatlik ja abivalmis. Olen tema teenuseid kasutanud enne ja kui vaja kasutan ka edaspidi. Soovitan teda kindlasti. Saate endale sõbra, mitte ainult maakleri.

Meelis Muts

Olen maakleri tööga väga rahul. Kui tekib kunagi veel vajadus, kasutada maakleri teenust, valin kindlasti Ülle.

Tiina Jaksi

Väga positiivne kogemus.
Ülle on oma erialal väga kompetentne, rõõmsameelne, hea suhtleja. Väga kiire tagasiside minu kirjale, asus kohe mu korteri müügiga aktiivselt tegutsema. Tehing oli kiire ja professionaalne. Soovitan.

Terje Toots

Suur-suur aitäh Ülle Mainsoole, kes on väga professionaalne ning kelle abiga kulges see keeruline ostu-müügitehing nii sujuvalt ja hästi. Mul on sellest kogemusest jäänud ainult kõige paremad tunded ja kinnisvaramaakleri elurõõm ja positiivsus.
Olen proua Üllele südamest tänulik!

Reet Kromel