Maikuu kõige vaadatum korter on avar, 4-toaline korter

Kõige rohkem köitis Viljandis asuv 4-toaline korter.

Korter Viljandis köitis inimeste tähelepanu maikuus Lahe Kinnisvara kodulehel kõige rohkem. 

“Kõrge huvi selle korteri vastu võib tuleneda sellest, et taolisi pakkumisi esineb Viljandis harva. Neljatoalisi keskküttega kortereid, läbi maja planeeringuga on Viljandis vähe ja väga heas seisukorras või erilisemad korterid müüakse üsna kiiresti,” rääkis Lahe Kinnisvara kutseline maakler Ülle Mainsoo.

Majast

See korter Viljandis asub liftiga maja 8. korrusel ja tänu sellele kõrgusele avaneb rõdult imeilus vaade Viljandi järvele ning linnale.

Korter on rahuldavas seisukorras, renoveerimata on üks tuba.

Korteri kõrval kõrval on panipaik ja pesukuivatusruum.

Elamus on toimiv korteriühistu ja maja täielik renoveerimine algab järgmisel aastal.

Kodu sobib perele, kes soovib  avarust, vaikust ja valgust enda ümber. Samuti pakub see elukoht väljaarenenud infrastruktuuri, võimalust loodust nautida, talvel muretult soojale maale reisida. Kellele ei meeldi muru niita ega lund lükata on see ideaalne variant. Kokkuvõtlikult sobib, see mugavale ja kiirema elutempoga inimestele või perele.

Tasub veel äramärkimist, et läheduses asuvad kool, lasteaed, kauplused ja muidugi Viljandi järv koos terviserajaga. Kesklinn on lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Huvist

Selle Viljandis, Männimäel asuva neljatoalise kodu vastu tuntakse suurt huvi ja kui Sullegi meeldib, võta ühendust meie kutselise maakleri Ülle Mainsooga:

Vaata teisi kortereid Viljandis SIIN.