Korter Kristiines oli kõige vaadatum augustikuus

Kõige rohkem huvilisi kogus korter Kristiines, rohelises Lilleküla asumis. Korter on kahetoaline ja ilmselt mitmed inimesed, kes soovisid sügisest Tallinnas elada, tutvusid just ka antud korteriga.

Korter Kristiines

“Selle eluaseme näol on tegemist suurepärases asukohas oleva pinnaga – madalad hooned, kõrghaljastuse rohelus, kesklinna lähedus ja väga hea ligipääs on kindlasti argumendid, miks korteri kuulutus on olnud populaarne ja kogunud palju uudistajaid,” ütles Lahe Kinnisvara partner Andrus Viks, kes peab Kristiine Lilleküla asumit üheks parimaks elupaigaks inimesele, kellele meeldib roheline linnakeskkond.

Viksi sõnul pole vähemtähtsad ka eestiaegse majaga seotud muud detailid, nagu kõrge esimene korrus, autentselt säilinud trepikoda, võrdlemisi suur ja  korralik panipaik keldris ning ka ahikütte võimalus.

Kirjeldatud korteri kommunaalkulud on väga madalad, seetõttu sobib pind hästi oma elu alustavale noorele või üürikorteriks.

Korteri üldpind on 39.70 ㎡ ja hinnaks 79 900 €.

“Suur huvi Lille tänava korteri vastu on tänaseks päädinud sellega, et ostjaid ei tulnud kaua oodata, üks klient on pinna juba broneerinud,” rõõmustas Viks.

Lisainfot saab küsida, võttes ühendust Andrus Viksiga: