Kõige vaadatum maja augustis oli ridaelamu Pärnus

Ridaelamu Pärnus – miks just see maja oli kõige vaadatum

“Mitmete näitajate põhjal võib öelda, et tegemist on väga sobiliku koduga lastega peredele. Otse maja taga, tagahoovi väravast väljudes jõuab laste mänguväljakule ja lasteaed jääb ligi viiesaja meetri kaugusele. Suhteliselt lähedal on kaks kooli – Rääma põhikool ja Ülejõe gümnaasium. Trenni saavad nii lapsed kui ka vanemad teha oma kodus, sest kodus on oma jõusaal,” rääkis Lahe Kinnisvara konsultant-maakler Gözell Haug.

Avar ja läbi kolme korruse paiknevate ruumidega ridaelamu Pärnus sobib hästi neile, kel soov elada rahulikus  piirkonnas. Rahu ja mõnusat eraldatust võimaldab ka privaatne aed.

Majas on kolm korrust ja kuus tuba, mis asetsevad eri tasapindadel, muutes elamise avaraks ja elanike soovidele vastavaks.

Nullkorrusel on saun ja kaminatuba, kust pääseb ka otse siseõue. Lisaväärtuseks on täielikult jõusaali varustusega sisustatud ruum.

Teise korruse söögitoast pääseb otse ruumikale rõdule, kuhu paistab hommikune päike. Avaras elutoas kamin ja pääs suurele terrassile, mida valgustab omakorda õhtupäike.

Ruumides on ka toredaid lahendusi – kuigi köök on eraldi, näeb köögist elutuppa ja vastupidi.

Majas on mitu panipaika ja garaaz, ligipääsuga eluruumidesse.

Maja aknad on 3-kordse klaasiga pakettaknad. Pesuruumides keraamiline plaat, koridoris ja ülakorruse vannitoas põrandaküte. Küte õhksoojuspumbast, elutoas on kamin ning nullkorrusel põrandaküte.

Kogu maja küttekulud talveperioodil ca 300 eurot, mis ridaelamu ja ruumide suurust arvestades on mõistlik summa.

Küsi ridaelamu kohta või kui soovid enda kinnisvara müüa: