Kõige vaadatum korter oli 3-toaline korter Viljandis, kus kõik oluline asub lähedal

Kõige vaadatum oli 3-toaline korter Viljandis, mis asub Viljandis, Männimäe alguses ja kortermaja on ehitatud 1972. aastal. Korteril on ruumikas planeering ning avatud köök-elutuba.

Korter ja asukoht

1974. aastal valmis Viljandi generaalplaani korrektuur, millega linn jaotati osadeks, arvestades looduslikke piire, transpordimagistraale ja ajaloolist terviklikkust: Kesklinn, Kantreküla, Männimäe, Uueveski, Peetrimõisa ning
Paala. Riiklik elamuehitus koondus tol ajal uude Männimäe elamurajooni Viljandi järve kõrgel läänekaldal (Raamat “Eesti arhitektuur, Viljandimaa”).

Ümbruskond

“Meie kõige vaadatum korter asub aga Männimäe alguses Reinu teel. Lähedal asuvad lasteaiad, kauplused, spordiklubi ja terviserada, kesklinn jalutuskäigu kaugusel,” ütleb kutseline maakler Li Otsing korteri ümbruskonna kohta.  60,60 ruutmeetrine 3-toaline korter, kus magamistoad on eraldi ning köögis saab toimetada nii, et samal ajal suhtled elutoas telekat nautivate pereliikmetega. Korteril on uued aknad, uus välisuks ning teostatud on sanitaarremont. Köögimööbli koos tehnikaga saab ostja.

Jaluta korteris virtuaalselt ringi meie 360° virtuaaltuuri abil SIIN.

Kui soovite küsida korteri kohta või müüa enda korterit Viljandis ja Viljandimaal, võtke ühendust: