kutseline maakler Li_Otsing Lahe Kinnisvara
Kutseline maakler

Li Otsing

Tugev nii teoorias kui ka praktikas! Pärjatud korduvalt klientide kiidusõnadega.

Kutsetunnistuse nr. 151130

li.otsing[ät]lahekinnisvara.ee
+372 526 3317

Hariduskäik

 1. 2000 (lõpetamise aasta)
  Haanja Põhikool
 2. 2003
  Võru Kreuzwaldi gümnaasium
 3. 2007
  Tallinna Tehnikakõrgkool, diplom rakendusarhitektuuris
 4. 2009-2010
  TÜ magister, kunstiõpetuse õpetaja

Täienduskoolitus

Osalenud:

 • Peeter Pärteli kinnisvara investorite koolitusel
 • Peeter Pärteli kinnisvara maksukoolitusel
 • Ekke Lainsalu müügikoolitusel
 • Mihkel Reinsalu telefonimüügi koolitusel
 • Tõnu Toomparki ärikinnisvara koolitusel
 • Maakleritekoja maakleri kutseeksami ettevalimistuse koolitusel
 • Tuulikki Laessoni uue ehitus- ja planeerimisseaduse koolitusel

Keeled

 1. eesti keel
  emakeel, suurepärane
 2. inglise keel
  väga hea
 3. saksa keel
  hea

Soovitused

Kohtusin mitme maakleriga, et otsustada kellega alustada korteri müügiprotsessi Viljandis. Li Otsing tundus kohe olevat nendest parim valik. Tal oli juba esimesel kohtumisel müügistrateegia valmis. Olen väga rahul kõige sellega, kuidas Li Otsing töötas korteri müümisel. Tema käitumine, agarus ja oskus olid suurepärased. Pildid müügil olevast korterist olid head. On ka tähtis, et korteri põhiplaan on näha. Li Otsing palus maja koosolekute protokollid, et teada mida majas on korda tehtud. Tema oli müüjaga tihedalt kontaktis. Olen ostnud ja müünud kinnisvara Eestis ka varem ja tema jääb meelde väga hea maaklerina. Selle kogemuse põhjal kasutan kindlasti Lahe Kinnisvara/Li Otsingu teeneid ka tulevikus.

I.P

Kõik sujus väga kenasti, olin alati tegevustest informeeritud ja sain infot ka tehingu nüansside kohta, mis tegelikult maakleri pädevusse kuuluma ei pea. Ühesõnaga väga meeldiv ja tore kogemust.

Henry V.

Soovitan Li´d. Ta on väga LAHE suhtleja ja teeb oma tööd professionaalselt. Saavutab klientidega kergesti kontakti.

Tiit Kuusik Toru-Jüri OÜ

Kui kutsume koju korstnapühkija, siis me eeldame temalt teatud oskusi ja pädevust. Kuid mitte ainult - oluline on ka see, millise jälje ta endast maha jätab, kas ta teeb oma tööd hoolikalt, või peame pärast sama palju maksma koristamise eest. Olen kahel korral varem oma elus kinnisvaramaakleri abi kasutanud ja teine kord oli küll küsimus, et mille eest ma seda raha maksan. Meie tuvus Li Otsinguga sai alguse mitte just kõige kergema objekti müügiga seoses. Ilmselt oleks me pöördunud suvalise maakleri poole, kui poleks olnud tuttavaid, kes soovitasid. Ühel hetkel, kui põrkad kokku probleemidega, avastad, et oled saanud “Jackpoti”. Li tegi, mis vaja ja natuke rohkem. Meie tööks jäi ainult objekt koristada, vabastada ja vajalikul hetkel vajalikud allkirjad anda. Teise objekti müügiga ei olnud enam küsimust, kelle poole pöörduda. Suurepärane teenus on garanteeritud.

Allan Helde Viljandi Baptistikoguduse vanem

Miks ma soovitan Li Otsingut . Ta on maakler, kes teeb oma tööd korrektselt. Oskab anda nõu kinnisvara alal olgu see siis kinnisvara müümine, ostmine või üürimine. Teab mis toimub kinnisvaraturul ja oskab anda ülevaadet. Li on maakler, keda julgen soovitada kõigile, kellel soov kasutada maakleriteenust .

Tarmo Müllär Hertlang OÜ

Olen väga tänulik, et Li Otsing aitas leida minu ettevõtte korterisse uut üürilist. Tal on hea kogemus inimestega suhtlemisel ja protsessi juhtimisel. Kuna Viljandis on ideaalset üürnikku raske leida, siis kindlasti tuli kasuks tema inimeste tundmise oskus. Mulle meeldis, et ta pidas oluliseks leida õige kandidaat, uurida põhjalikult üürnike tausta ning mitte üürida korterit esimesele ettejuhtuvale inimesele. Sedasi tegutsedes andis endast parima, et minimeerida tulevikus ettetulevaid probleeme uue üürnikuga. Üürihinna määramisel sain varasemast kõrgema hinna, mis oli ka igati positiivne. Plaanin teha ka tulevikus temaga koostööd.

Armand K.

Jäin Li Otsingu tööga väga rahule. Müüsin korterit linnas, kus ma ise ei ela. Maakleriga suhtlemine oli algusest peale väga meeldiv. Kõik asjad said korda aetud ilma, et ma oleksin ise pidanud kohale sõitma. Väga meeldiv ja lahe suhtleja. Ettepanekutes ja nõuannetes konkreetne. Kui veel peaksin kunagi oma elus maakleri abi vajama, siis sooviksin küll, et ta oleks Li Otsing, inimene, kes tunneb ja teeb rõõmuga oma tööd

Made I.

Jäin tehingu sujuvuse ja Li tööga 100% rahule! Li oli kogu protsessi vältel abivalmis, avatud, objektiivne ja professionaalne. Küsisin päris palju igasugu täiendavat infot ja Li vastas alati põhjalikult ja operatiivselt. Kõik sujus & toimis kogu protsessi vältel hästi ja kordagi ei tekkinud infosulgu ega tõrkeid. Rõõm oli koostööd teha ja soovitan Lahe KV ja Li teenuseid oma tutvusringkonnas heameelega :)

Kadri Mätlik Property InvEst OÜ

Olen liialdamata täiesti vaimustuses Viljandi maakler Li Otsing'ust. Tema professionaalsus, abivalmidus ja leidlikkus teeb temast üdini usaldusväärse maakleri. Olen väga tänulik, et just tema minu keeruka projektiga tegeles ning usaldaksin tema nö kätesse mistahes kinnisvara müügi.

Gertu Kallas

Li on parim maakler, keda olen kunagi kohanud.

Toomas Mardi

Li Otsing