Maakler-Tartus-Merily-Meedla-Lahe-Kinnisvara
Kinnisvara konsultant-maakler

Merily Meedla

Õpin Tartu Ülikooli Pärnu kolledžis ettevõtlust ja projektijuhtimist ning alustasin maakleri karjääriga, sest maakleri elukutse võimaldab mul oma ettevõtlikkust ja ideid rakendada. Mulle meeldib töö inimestega ja pean end heaks suhtlejaks. Usun, et kinnisvaraäris on oluline osata inimesi kuulata ja tänu sellele leida kõikide osapoolte jaoks parimad võimalikud lahendused. Kui soovid kinnisvara müüa või nõu küsida, võta julgelt ühendust!

merily.meedla[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5650 6958

Haridus

 1. 2012 - ...
  Tartu Ülikooli Pärnu kolledž. Ettevõtluse ja projektijuhtimise eriala
 2. 2011 - ...
  Tartu Ülikool. Haridusteaduse eriala
 3. 2008 - 2011
  Tartu Kivilinna Gümnaasium

Keeled

 1. eesti keel
  emakeel
 2. inglise keel
  väga hea
 3. vene keel
  vähene

Soovitused

Väga meeldib koostöö!

Epp

Meie korteri väljaüürimisega tegelenud maakler Merily Meedla tegutses väga professionaalselt. Väga sõbralik, täpne, pühendunud! Kui vajate abi kinnisvara müügil, väljaüürimisel jms, siis valige Merily Meedla!

Helin

Väga meeldiv ja tore koostöö! Maakler on vastutulelik, sõbralik, abivalmis ja väga asjalik. Lahendas koheselt tekkinud küsimusi. Maakler tunneb ja oskab oma tööd.

Carmen

Merily Meedla pakkus mulle väga professionaalset maakleriteenust. Olen talle selle eest väga tänulik. Merily on sõbralik, hoolitsev ja viisakas. Asjalik ning kiire. Suhtumine on optimistlik ja positiivne!

Zanna

Tere! Olen väga rahul Merily tööga. Ta on pühendunud oma töösse. Ma sain kiiresti vastused küsimustele ja lisainfot, mis puudutas kinnisvara. Merily on ka väga abivalmis kodu leidmisel.

Argo S.

Merily oli väga abivalmis ning kogu protsess maja vaatamisest selle ostmiseni kulges kiiresti ning tõrgeteta.

Getriin

Olen Merily tööga väga rahul. Ta on lahke, sõbralik ja kannatliku meelega hea suhtleja. Oma töös sihi- ja järjekindel. Suur tänu talle ja edu edaspidiseks!

Virve

Super abivalmis ja vastutulelik. Kiiresti vastas mu küsimustele. Hoolitsev, siiras.

Hella-Liisa

Väga meeldiv koostöö, tore ja sõbralik maakler. Aitäh teile🙂

Merle L.

Väga rahul maakler Merily tööga – alati kättesaadav ja lahendusi otsiv, ka eriolukordades.

Priit Jõgi

Väga hea teenindus!

Astrid Vaarmets

Merily pakkus väga kompetentset maaklerteenust. Kogu müügiprotsessi jooksul oli ta alati kättesaadav, abivalmis ja nõustas, kui tekkis erinevaid küsimusi.

Kairi Kiho

Väga tore maakler, Merily.
Kõik sai väga mugavalt ja kiiresti korda!

Heli

Kogu protsess toimus kiiresti, arusaadavalt ja ladusalt. Suhtlus oli lihtne ning muutis üürilepingu sōlmimise kergemaks.

Nora Kurik

Vajasin kinnisvaramaakleri teenust korteri (välja)üürimisel, mulle tuli appi võrratu Merily. Koostöö sujus kenasti esimestest hetkedest peale. Eelkõige tänu paindlikule, asjalikule ja pühendunud suhtumisele, mida maakler situatsiooni tajudes kiirelt üles näitas. Merily suhtumine on professionaalne, täpne ja kohanev – soovitused ja suunised selged, asjakohased ja kogemuslikud. Olen veendunud, et teadlik ja rahulik lähenemine “projektile” oli ka põhjus, et üürilised kiirelt leitud said. Meelsasti kasutan ja soovitan Merily teenuseid ka tulevikus.

Egle

Väga sujuv ja meeldiv koostöö. Vastas meilidele kiirelt ja informatiivselt, väga rahul ning soovitan kindlasti.

Andrus

Merily on väga hooliv ja tore maakler, kellega väga meeldis teha koostööd.
Ostsin tema vahendusel korteri – korterit ise nägemata, mind aitas minu sõber ja Merily oli müüja poolt maakler. Millele tahan teie tähelepanu pöörata: ta edastab kõik vajaliku info kohe, kui seda küsitakse ja enne kui seda oodatakse. Isegi kui tal kohe ei ole vastust, ta uurib ja vastab. Temaga oli kindlustunne, et ta muretseb nii müüja kui ka ostja rahulolu pärast ja teeb oma tööd südamega. Olen väga tänulik talle ja hindan tema professionaalsust.

Elvira Kralle

Oli väga meeldiv koostöö. Maakler Merily müüs minu maja, oli alati kättesaadav ja abivalmis. Aitäh!

Saima

Merily Meedla

Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5650 6958
merily.meedla[ät]lahekinnisvara.ee