Artjom-Kinnisvara-hindaja-Lahe-Kinnisvara2021
Artjom-Juuse-Kutseline-hindaja-Lahe-Kinnisvara-2021-
Kutseline kinnisvara hindaja. Tase 6. Jurist. Kinnisvara seadustaja. EKHÜ juhatuse liige

Artjom Juuse

Teostan kinnisvara hindamist, seadustamist ja õigusabiteenust nii eesti kui ka vene keeles. Olen lõpetanud magistrantuuri õigusteaduses ning enne kinnisvara hindamise tööga alustamist tegelesin üle kümne aasta juriidilise nõustamisega infrastruktuuri ettevõttes. Tänu juristitöö kogemusele ning haridusele suudan lisaks kinnisvara hindamisele aidata Teil ka puuduseid kinnisvara dokumentatsioonis kõrvaldada. Seega helistage mulle, kui soovite kinnisvaraalast õigusabiteenust, kinnisvara hindamist või kui Teie majal/korteril ei ole kasutusluba. Olen Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu juhatuse liige

Kutsetunnistus nr 163388

artjom.juuse[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5336 6079

HARIDUS

 1. 2008-2015
  Tartu Ülikool, magistrikraad õigusteaduses
 2. 2004-2008
  Tartu Ülikool, bakalaereusekraad õigusteaduses
 3. 1996-1999
  Kohtla-Järve Ühisgümnaasium

KEELED

 1. vene keel
  emakeel
 2. eesti keel
  väga hea

Soovitused

Minu poolt lähevad suured kiidusõnad Teie töötaja Artjom Juusele! Ta oli minu probleemi lahendusel (kinnisvara dokumentatsiooni puuduste likvideerimine, kinnisvara ümberhindamisega seonduvad protseduurid) väga korrektne ja kiire, sain kõik vastused koheselt; ta tunneb oma tööspetsiifikat väga hästi, selgitas kõike minule arusaadavalt! Koostöö oli väga meeldiv ja sõbralik! Suured tänud talle!

Helen Erm

Aleksei Elram BTA Kindlustuse Eesti filiaali juhataja kohusetäitja

Ilja Sipari Advokaat Advokaadibüroos Leonid Olovjanišnikov

Suur tänu Artjom Juusele suurepärase konsultatsiooni eest. Olen saanud väga professionaalseid vastuseid oma küsimustele. Hea meelega pöördun veel, kui tekib vajadus. Edu, Artjom! Edu Lahe Kinnisvara!

Inga

Soovin tänada Artjom Juuset väga kiire, asjakohase ja selge nõu eest! Suurepäraselt kättesaadav, professionaalse suhtumisega ning väga abivalmis. Suur tänu!

62456NULL
Ainar Levandi

Artjom Juuse

Kutseline kinnisvara hindaja. Tase 6. Jurist. Kinnisvara seadustaja. EKHÜ juhatuse liige
+372 5336 6079
artjom.juuse[ät]lahekinnisvara.ee