Jaanikuu vaadatuim korter asub Viljandis, mis pälvis tähelepanu ka huvilistelt väljaspool Viljandimaad

Korteri vahetus - seda renoveeritud, kahetoalist korterit Viljandis soovib omanik vahetada või müüa.

“Viljandi linn panustab palju nii noorte kui ka vanemaealiste elukeskkonna parendamisse. Siin on ideaalne paik ja turvaline keskkond laste kasvatamiseks. Samuti on pensioniealistel suurlinna asemel palju lihtsam elada rahulikus väikelinnas, kus käib siiski vilgas kultuurielu ja on kõik eluks vajalik olemas. Kindlasti aitasid need asjaolud kaasa, miks kõnealust korterit palju uudistati. Esimene huvilinegi, kes tuli korterit vaatama oli Tallinnast ja üksikema, kes tahab Tallinnast ära kolida,” kommenteeris Lahe Kinnisvara kutseline maakler Ülle Mainsoo.

Ahiküte ja korteri juurde kuuluv

Renoveeritud ahiküttega kahetoaline korter paikneb esimesel korrusel ja on heas korras. Ahiküte on eelistatud kütteliik inimestele, kes tahavad ise kontrollida, millal korterit kütavad, näiteks niiskematel ja jahedamatel suveilmadel on hea ahi või kamin soojaks kütta. Korteri juurde kuulub ka keldriboks ja puukuur. Uus omanik saab soovi korral ka oma aiamaa ja kasutada aianurgas olevat puhkenurka. Vaid kaheteistkümne korteriga kortermaja asub vaikses piirkonnas ja omab toimivat korteriühistut.

Korteri vahetus

Praeguse omaniku suur unistus oleks vahetada korter suurema vastu – sobilik on nii suurem, ahiküttega korter või väiksem ahiküttega maja Viljandis. Omaniku pere lastelaste arv kasvab ning suvel, kui kõik on vanavanemate juures, jääb ruumi väheks. Juhul kui kellelgi on soov soetada väiksem, ahiküttega korter oma suurema vastu, on oodatud lahkesti ühendust võtma. Arutame detailid läbi.

Lisaküsimuste ja vaatamise sooviga, võtke ühendust meie kutselise maakleri Ülle Mainsooga: