Esimene tehing Riigi Kinnisvara kinnistutega

Esimene tehing: Lahe Kinnisvara sõlmis eile, 27. veebruaril 2020 esimese ostu-müügitehingu Riigi Kinnisvara omanduses olnud korteriga Tondi tänaval. TÄHELEPANU HETKEL, 01.10.2020, ON OBJEKTIDE MÜÜK PEATATUD, KUI TUNNETE HUVI MÕNE OBJEKTI VASTU, KÜSIGE INFOT MAAKLER SIRLI NURMELT, kontaktid leiate altpoolt.

Lahe Kinnisvara esimene tehing Riigi Kinnisvara kinnistutega

Esimene tehing: Lahe Kinnisvara sõlmis eile, 27. veebruaril 2020 esimese ostu-müügitehingu Riigi Kinnisvara omanduses olnud korteriga Tondi tänaval.  Lepingujärgselt on müügis 76 kinnisvaraühikut üle Eesti – maatükke, kortereid, elamuid, millest näiteks 15 korterit Paldiskis on broneeritud.

Tehing saab toimuda vastavalt lepingus määratud müügitingimustele, millest üks on, et objekt oleks enne tehingut avalikult müügis olnud vähemalt neli nädalat.

TÄHELEPANU HETKEL, 01.10.2020, ON OBJEKTIDE MÜÜK PEATATUD, KUI TUNNETE HUVI MÕNE OBJEKTI VASTU, KÜSIGE INFOT MAAKLER SIRLI NURMELT, kontaktid leiate altpoolt.

Lepingu kohaselt müüb Lahe Kinnisvara:

Kinnisvara on erinevas seisukorras, enamasti on küll tegemist remontivaja kinnisvaraga, ning erinevate hindadega. Kinnisvaraobjektidega saab tutvuda Lahe Kinnisvara kodulehel objekti otsingus, kasutades otsisõna “riigi”, mille sisestate märksõna lahtrisse või vaadake SIIT

Kuna huvilistel on tekkinud küsimusi, et miks ei saa nad kohe kinnisvara broneerida, toome siinkohal ka eraldi välja tingimused:  Tegemist on Riigi Kinnisvara omanduses oleva kinnisvaraga ja sellest lähtuvalt on Lahe Kinnisvaral kohustus tegeleda avaliku müügiga vähemalt neli järjestikust nädalat. Kui kinnisvarale tekib selle aja jooksul rohkem kui üks huviline, korraldatakse huviliste vahel lihtsustatud enampakkumine kirjalikus vormis, kus kindlaks määratud kuupäevaks suurim tehtud pakkumine võidab. Maakleril on õigus kinnisvaraga tutvumiseks korraldada kliendipäev. Kõik tehingu tasud maksab ostja. 

Lisainfo

Sirli Nurm
Maakler
Lahe Kinnisvara
Tel 5560 2153
sirli.nurm@lahekinnisvara.ee
www.lahekinnisvara.ee

Sirli Nurm

Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5560 2153
sirli.nurm[ät]lahekinnisvara.ee