3-toaline korter Viljandis oli septembrikuu kõige vaadatum

3-toaline korter Viljandis, Suure-Kaare tänaval oli septembrikuus korteripakkumistest kõige vaadatum!

3-toaline korter Viljandis on hinnatud kaup

“Üheks põhjuseks, miks korterit palju uuriti, on kahtlemata see, et tegemist on heas korras värskelt renoveeritud majaga, mis asub rahulikus piirkonnas. Teine põhjus on jätkuvalt asjaolu, et Viljandi linnas ei ole väga palju häid korteripakkumisi – korralikud elamispinnad ostetakse suhteliselt kiiresti ära, seega see 3-toaline korter on eriti hinnatud kaup” kommenteeris Lahe Kinnisvara kutseline maakler Ülle Mainsoo.

Kiirest ja kärarikkast suurlinnaelust, kitsastest elamistingimustest ja parkimiskohtade puudumisest tüdinenud pered ja vanemad inimesed leiavad järjest enam tee Viljandisse, kus on järved, rohelus, lossivaremed ja rohkem kultuurisündmuseid, kui osaleda jõuaks.

Seega pole ime, et Paalalinna vaikses osas asuva avara ja läbi maja planeeringuga 3-toalise korteri kuulutus osutus potentsiaalsete ostjate hulgas väga populaarseks.

3-toaline korter ja selle lisaboonused

Korteril on suurt rõdu ja selle ees kasvavad puud tekitavad tunde et oled jõudnud maale.

Ometi on mõnesaja meetri raadiuses nii lasteaed, kool kui ja toidupood. Ka bussipeatus on üle tee.

Maja on soojustatud, paigaldatud on uus torustik, korteris on reguleeritavad radiaatorid, sundventilatsioon, kommunaalkulusid aitavad vähendada päikesepaneelid katusel.

Küsige lisa ja tulge kohapeale vaatama: