Kutseline nooremhindaja. Kinnisvara konsultant-maakler

Tanel Allas

Müün ja annan üürile kinnisvara Tartumaal, Võrumaal, Valgamaal. Tartu on minu elukoht, kuid Võru- ja Valgamaaga olen seotud puhkemaja arenduse kaudu. Kinnisvarasektoris töötan alates 2014. aastast, kui tegelesin hoonesprojektide arendusega. Lisaks kinnisvara müügile tegelen ka kinnisvara hindamisega, see annab mulle võimaluse kliendile pakkuda nii müügi kui ka hindamise teenust.

Kutsetunnistus nr 139615

tanel.allas[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5351 5322

Lisainfo

Olen läbinud mitmeid kinnisvara- ja ettevõtlus- ning meedialaseid koolitusi, et osata Teie küsimustele vastata ja teha seda arusaadavalt.

HARIDUS

 1. 1997 - 2001
  Sisekaitseakadeemia
 2. 1993 - 1996
  Eesti Spordigümnaasium, kergejõustik

KEELED

 1. eesti keel
  emakeel
 2. inglise keel
  hea
 3. vene keel
  hea
 4. saksa keel
  rahuldav

Soovitused

Väga professionaalne teenindus ja koostöö. Maakler oli igati vastutulelik, viisakas ja hoolitsev. Alati sain kiiresti väga põhjalikud vastused kõigile küsimustele. Pidevalt oli olemas tagasiside korteri ostuprotsessi puudutava infoga. Tänan veelkord!

Marika K

Tahtsin veelkord tänada tänase kliendi leidmise eest ja et saime suhteliselt kiiresti Kakulaane müüdud. Ma olen tegelikult viimased 3-4 aastat mõelnud, et võiksin selle kinnistu ära müüa, aga minu jaoks oli tüütu seda asja lihtsalt ette võtta (pilte teha, reklaamida ja võimalike huvilistega suhelda jne). Hea meel, et tehtud saim;) Soovin Sulle edu teiste projektide vahendamisel!

Ranol K.

Tanel Allas

Kutseline nooremhindaja. Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5351 5322
tanel.allas[ät]lahekinnisvara.ee