kutseline maakler Li_Otsing Lahe Kinnisvara-1157x1901px
Li_Otsing_Lahe-Kinnisvara-kutseline-vanemmaakler-tase6-2021
Kutseline vanemmaakler. Tase 6

Li Otsing

Tugev nii teoorias kui ka praktikas! Pärjatud korduvalt klientide kiidusõnadega.

Kutsetunnistuse nr. 163767

li.otsing[ät]lahekinnisvara.ee
+372 526 3317

Hariduskäik

 1. 2000 (lõpetamise aasta)
  Haanja Põhikool
 2. 2003
  Võru Kreuzwaldi gümnaasium
 3. 2007
  Tallinna Tehnikakõrgkool, diplom rakendusarhitektuuris
 4. Lõpetamata
  Eesti Kunstiakadeemia, urbanistika (linnaplaneerimise) eriala, magistrantuur

Täienduskoolitus

 • Mai 2021 – „Kohtupraktika ehitusseadustiku ja planeerimisseaduse rakendamisel“, ehitusvaldkonna jurist Tuulikki Laesson
 • Märts 2021 – EKMK webinar “Kasutuslubadest ja kinnisvara seadustamisest kui vältimatusest kinnisvara edukaks müügiks”, Asko Ausmees
 • 2020 sügis – Kinnisvaramaaklerite kutseeksamiks ettevalmistav 6-päevane koolitus
 • September 2020 „Ehituse dokumenteerimine uute nõuete alusel ning praktilised nõuanded probleemide vältimiseks“, Martina Proosa, Merko Ehitus Eesti AS jurist
 • Mai 2020a „Müügitehnika, mis on vaba survestamisest ja manipuleerimisest“, Arved Liivrand

  Varasemad koolitused:

 • Peeter Pärteli korraldatud kinnisvara investorite koolitused ja kinnisvara maksukoolitused.
 • Ekke Lainsalu müügikoolitus
 • Mihkel Reinsalu telefonimüügi koolitus
 • Kinnisvarakooli korraldatud ärikinnisvara koolitus

ja paljudel teistel koolitustel…

Keeled

 1. eesti keel
  emakeel, suurepärane
 2. inglise keel
  väga hea
 3. saksa keel
  hea

Minu klientide ostu- ja üürisoovid

Soovitakse osta kinnisvara

Pere otsib maakodu, mis asuks väikeasulas või asulale väga lähedal, kuhu saab Tallinnast rongiga.
Maakodu võiks asuda Raplamaal, Järvamaal või Viljandimaal. Ideaalne oleks kui ujumiskoht asuks rattasõidu kaugusel, aga see ei ole ilmtingimata must be. Meeldivalt tore oleks, kui naabruses leiduks väikesi lapsi. Ideaalselt korras maakodu eest ollakse valmis tasuma kuni 160 000 eurot, remontivajava maakodu eest vastavalt selle seisukorrale.
Anna kohe teada, kui Sul seisab maakodu raudteejaama lähedal või veidi maad eemal. Üks väga tore pere oleks ütlemata õnnelik.

Jaga soovi Facebookis

Soovitakse osta korterit

Kui teil seisab tühjana Viljandis, Viljandi lähiümbruses või Kõpus keskküttega 1-3 toaline korterit, eelistatult I või II korrusel, siis andke teada ehk olete valmis selle müüma. Ostja, kes taolist sooviks osta on ootel ja olemas.

Jaga soovi Facebookis

Soovitakse osta korterit

Soovitakse osta heas korras 2-3toalist keskküttega korterit Viljandi kesklinnas Leola tn, Turu tn ja Kaalu tn piirkonnas.

Jaga soovi Facebookis

Soovitakse osta korterit

Soovitakse osta Viljandi linna (piirkond pole oluline sobib ka Kantreküla) 1toalist korterit I korrusele ostuhind ca 30 000 – 45 000 eurot.

Jaga soovi Facebookis
bool(true) NULL

Soovitused

Kohtusin mitme maakleriga, et otsustada kellega alustada korteri müügiprotsessi Viljandis. Li Otsing tundus kohe olevat nendest parim valik. Tal oli juba esimesel kohtumisel müügistrateegia valmis. Olen väga rahul kõige sellega, kuidas Li Otsing töötas korteri müümisel. Tema käitumine, agarus ja oskus olid suurepärased. Pildid müügil olevast korterist olid head. On ka tähtis, et korteri põhiplaan on näha. Li Otsing palus maja koosolekute protokollid, et teada mida majas on korda tehtud. Tema oli müüjaga tihedalt kontaktis. Olen ostnud ja müünud kinnisvara Eestis ka varem ja tema jääb meelde väga hea maaklerina. Selle kogemuse põhjal kasutan kindlasti Lahe Kinnisvara/Li Otsingu teeneid ka tulevikus.

I.P

Kõik sujus väga kenasti, olin alati tegevustest informeeritud ja sain infot ka tehingu nüansside kohta, mis tegelikult maakleri pädevusse kuuluma ei pea. Ühesõnaga väga meeldiv ja tore kogemust.

Henry V.

Soovitan Li´d. Ta on väga LAHE suhtleja ja teeb oma tööd professionaalselt. Saavutab klientidega kergesti kontakti.

Tiit Kuusik Toru-Jüri OÜ

Kui kutsume koju korstnapühkija, siis me eeldame temalt teatud oskusi ja pädevust. Kuid mitte ainult - oluline on ka see, millise jälje ta endast maha jätab, kas ta teeb oma tööd hoolikalt, või peame pärast sama palju maksma koristamise eest. Olen kahel korral varem oma elus kinnisvaramaakleri abi kasutanud ja teine kord oli küll küsimus, et mille eest ma seda raha maksan. Meie tuvus Li Otsinguga sai alguse mitte just kõige kergema objekti müügiga seoses. Ilmselt oleks me pöördunud suvalise maakleri poole, kui poleks olnud tuttavaid, kes soovitasid. Ühel hetkel, kui põrkad kokku probleemidega, avastad, et oled saanud “Jackpoti”. Li tegi, mis vaja ja natuke rohkem. Meie tööks jäi ainult objekt koristada, vabastada ja vajalikul hetkel vajalikud allkirjad anda. Teise objekti müügiga ei olnud enam küsimust, kelle poole pöörduda. Suurepärane teenus on garanteeritud.

Allan Helde Viljandi Baptistikoguduse vanem

Miks ma soovitan Li Otsingut . Ta on maakler, kes teeb oma tööd korrektselt. Oskab anda nõu kinnisvara alal olgu see siis kinnisvara müümine, ostmine või üürimine. Teab mis toimub kinnisvaraturul ja oskab anda ülevaadet. Li on maakler, keda julgen soovitada kõigile, kellel soov kasutada maakleriteenust .

Tarmo Müllär Hertlang OÜ

Olen väga tänulik, et Li Otsing aitas leida minu ettevõtte korterisse uut üürilist. Tal on hea kogemus inimestega suhtlemisel ja protsessi juhtimisel. Kuna Viljandis on ideaalset üürnikku raske leida, siis kindlasti tuli kasuks tema inimeste tundmise oskus. Mulle meeldis, et ta pidas oluliseks leida õige kandidaat, uurida põhjalikult üürnike tausta ning mitte üürida korterit esimesele ettejuhtuvale inimesele. Sedasi tegutsedes andis endast parima, et minimeerida tulevikus ettetulevaid probleeme uue üürnikuga. Üürihinna määramisel sain varasemast kõrgema hinna, mis oli ka igati positiivne. Plaanin teha ka tulevikus temaga koostööd.

Armand K.

Jäin Li Otsingu tööga väga rahule. Müüsin korterit linnas, kus ma ise ei ela. Maakleriga suhtlemine oli algusest peale väga meeldiv. Kõik asjad said korda aetud ilma, et ma oleksin ise pidanud kohale sõitma. Väga meeldiv ja lahe suhtleja. Ettepanekutes ja nõuannetes konkreetne. Kui veel peaksin kunagi oma elus maakleri abi vajama, siis sooviksin küll, et ta oleks Li Otsing, inimene, kes tunneb ja teeb rõõmuga oma tööd

Made I.

Jäin tehingu sujuvuse ja Li tööga 100% rahule! Li oli kogu protsessi vältel abivalmis, avatud, objektiivne ja professionaalne. Küsisin päris palju igasugu täiendavat infot ja Li vastas alati põhjalikult ja operatiivselt. Kõik sujus & toimis kogu protsessi vältel hästi ja kordagi ei tekkinud infosulgu ega tõrkeid. Rõõm oli koostööd teha ja soovitan Lahe KV ja Li teenuseid oma tutvusringkonnas heameelega :)

Kadri Mätlik Property InvEst OÜ

Olen liialdamata täiesti vaimustuses Viljandi maakler Li Otsing'ust. Tema professionaalsus, abivalmidus ja leidlikkus teeb temast üdini usaldusväärse maakleri. Olen väga tänulik, et just tema minu keeruka projektiga tegeles ning usaldaksin tema nö kätesse mistahes kinnisvara müügi.

Gertu Kallas

Li on parim maakler, keda olen kunagi kohanud.

Toomas Mardi

Tänan meeldiva koostöö eest. SÕBRALIK, ABIVALMIS, LAHENDUSI PAKKUV...

Voldemar Kivimägi

Arvan, et võin Li'd juba enda isiklikuks maakleriks pidada. Minu kogemuse põhjal teeb ta kliendi jaoks rohkem, kui seda tema ametijuhend nõuab. Väga abivalmis ja alati kliendi jaoks olemas.

Eve

Olen väga tänulik kiire ja korrektse ning ausa kinnisvara tehingu eest.

Maire M.

Ülisuper teenindus!

Tea Vilberg

Jäin maakler Li Otsing’ tööga väga rahule. Vastas kõikidele mu meilidele, andis vajalikku infot, leidis kiiresti notariaja, oli meeldiv suhtleja.

Kaja

Oli meeldiv teenindus!

Kaie Rahn

Töö kiire ja korralik. Kliendiga suhtlus 5+. Kui enne arvasin, et maakleri teenust pole vaja kasutada, siis Li muutis mu arvamust ja järgmine kord pöördun kohe Tema poole.

Ivo

Kogemus Lahe Kinnisvara poolt osutatud teenusega oli väga positiivne. Kiiresti saab küsimustele vastused ning antakse piisavalt infot ja selgitusi objekti kohta. Li on oma töös professionaalne, aus, sõbralik. Kindlasti kõige asjalikum maakler Viljandis. Aitäh!

Triinu Jürmann

Kiire ja müüjale täiesti valutu tehing. Jäime maakleriga väga rahule. Lahe kinnisvara on lahe👍🏻

Inna

Li on väga hoolikas, kiire ja asjatundlik maakler. Olen tema abi kasutanud nii rentniku otsimisel kui ka kinnisvara müümisel. Li leiab kliendile parima ja turvalisema lahenduse, seoses sellega pole kliendil küll mingit muret ega asjaajamist. Lisaks on Li väga meeldiv ja sõbralik suhtleja. Saan veelkord talle tänu avaldada ülikiire ja professionaalse tegutsemise eest ning kliendile parima lahenduse pakkumise eest. Soovitan kindlasti Li poole pöörduda oma kinnisvara puudutavates küsimustes. Kasutan vajadusel tulevikus ka kindlasti tema abi.

Eve Schvede

Väga asjatundlik ja professionaalne teenindus.

Raul

Väga asjatundlik ja professionaalne teenindus.

Raul

Li Otsing

Kutseline vanemmaakler. Tase 6
+372 526 3317
li.otsing[ät]lahekinnisvara.ee