kutseline maakler Li_Otsing Lahe Kinnisvara-1157x1901px
Li_Otsing_Lahe-Kinnisvara-kutseline-vanemmaakler-tase6-2021
Kutseline vanemmaakler. Tase 6. Seadustaja.

Li Otsing

Tugev nii teoorias kui ka praktikas! Pärjatud korduvalt klientide kiidusõnadega.

Kutsetunnistuse nr. 163767

li.otsing[ät]lahekinnisvara.ee
+372 526 3317

Hariduskäik

 1. 2000 (lõpetamise aasta)
  Haanja Põhikool
 2. 2003
  Võru Kreuzwaldi gümnaasium
 3. 2007
  Tallinna Tehnikakõrgkool, diplom rakendusarhitektuuris
 4. Lõpetamata
  Eesti Kunstiakadeemia, urbanistika (linnaplaneerimise) eriala, magistrantuur

Täienduskoolitus

 • Pärjatud tulemuste ja hea töö eest tiitliga: AASTA MAAKLER 2021
 • Mai 2021 – „Kohtupraktika ehitusseadustiku ja planeerimisseaduse rakendamisel“, ehitusvaldkonna jurist Tuulikki Laesson
 • Märts 2021 – EKMK webinar “Kasutuslubadest ja kinnisvara seadustamisest kui vältimatusest kinnisvara edukaks müügiks”, Asko Ausmees
 • 2020 sügis – Kinnisvaramaaklerite kutseeksamiks ettevalmistav 6-päevane koolitus
 • September 2020 „Ehituse dokumenteerimine uute nõuete alusel ning praktilised nõuanded probleemide vältimiseks“, Martina Proosa, Merko Ehitus Eesti AS jurist
 • Mai 2020a „Müügitehnika, mis on vaba survestamisest ja manipuleerimisest“, Arved Liivrand

  Varasemad koolitused:

 • Peeter Pärteli korraldatud kinnisvara investorite koolitused ja kinnisvara maksukoolitused.
 • Ekke Lainsalu müügikoolitus
 • Mihkel Reinsalu telefonimüügi koolitus
 • Kinnisvarakooli korraldatud ärikinnisvara koolitus

ja paljudel teistel koolitustel…

Keeled

 1. eesti keel
  emakeel, suurepärane
 2. inglise keel
  väga hea
 3. saksa keel
  hea

Soovitused

Kohtusin mitme maakleriga, et otsustada kellega alustada korteri müügiprotsessi Viljandis. Li Otsing tundus kohe olevat nendest parim valik. Tal oli juba esimesel kohtumisel müügistrateegia valmis. Olen väga rahul kõige sellega, kuidas Li Otsing töötas korteri müümisel. Tema käitumine, agarus ja oskus olid suurepärased. Pildid müügil olevast korterist olid head. On ka tähtis, et korteri põhiplaan on näha. Li Otsing palus maja koosolekute protokollid, et teada mida majas on korda tehtud. Tema oli müüjaga tihedalt kontaktis. Olen ostnud ja müünud kinnisvara Eestis ka varem ja tema jääb meelde väga hea maaklerina. Selle kogemuse põhjal kasutan kindlasti Lahe Kinnisvara/Li Otsingu teeneid ka tulevikus.

I.P

Kõik sujus väga kenasti, olin alati tegevustest informeeritud ja sain infot ka tehingu nüansside kohta, mis tegelikult maakleri pädevusse kuuluma ei pea. Ühesõnaga väga meeldiv ja tore kogemust.

Henry V.

Soovitan Li´d. Ta on väga LAHE suhtleja ja teeb oma tööd professionaalselt. Saavutab klientidega kergesti kontakti.

Tiit Kuusik Toru-Jüri OÜ

Kui kutsume koju korstnapühkija, siis me eeldame temalt teatud oskusi ja pädevust. Kuid mitte ainult - oluline on ka see, millise jälje ta endast maha jätab, kas ta teeb oma tööd hoolikalt, või peame pärast sama palju maksma koristamise eest. Olen kahel korral varem oma elus kinnisvaramaakleri abi kasutanud ja teine kord oli küll küsimus, et mille eest ma seda raha maksan. Meie tuvus Li Otsinguga sai alguse mitte just kõige kergema objekti müügiga seoses. Ilmselt oleks me pöördunud suvalise maakleri poole, kui poleks olnud tuttavaid, kes soovitasid. Ühel hetkel, kui põrkad kokku probleemidega, avastad, et oled saanud “Jackpoti”. Li tegi, mis vaja ja natuke rohkem. Meie tööks jäi ainult objekt koristada, vabastada ja vajalikul hetkel vajalikud allkirjad anda. Teise objekti müügiga ei olnud enam küsimust, kelle poole pöörduda. Suurepärane teenus on garanteeritud.

Allan Helde Viljandi Baptistikoguduse vanem

Miks ma soovitan Li Otsingut . Ta on maakler, kes teeb oma tööd korrektselt. Oskab anda nõu kinnisvara alal olgu see siis kinnisvara müümine, ostmine või üürimine. Teab mis toimub kinnisvaraturul ja oskab anda ülevaadet. Li on maakler, keda julgen soovitada kõigile, kellel soov kasutada maakleriteenust .

Tarmo Müllär Hertlang OÜ

Olen väga tänulik, et Li Otsing aitas leida minu ettevõtte korterisse uut üürilist. Tal on hea kogemus inimestega suhtlemisel ja protsessi juhtimisel. Kuna Viljandis on ideaalset üürnikku raske leida, siis kindlasti tuli kasuks tema inimeste tundmise oskus. Mulle meeldis, et ta pidas oluliseks leida õige kandidaat, uurida põhjalikult üürnike tausta ning mitte üürida korterit esimesele ettejuhtuvale inimesele. Sedasi tegutsedes andis endast parima, et minimeerida tulevikus ettetulevaid probleeme uue üürnikuga. Üürihinna määramisel sain varasemast kõrgema hinna, mis oli ka igati positiivne. Plaanin teha ka tulevikus temaga koostööd.

Armand K.

Jäin Li Otsingu tööga väga rahule. Müüsin korterit linnas, kus ma ise ei ela. Maakleriga suhtlemine oli algusest peale väga meeldiv. Kõik asjad said korda aetud ilma, et ma oleksin ise pidanud kohale sõitma. Väga meeldiv ja lahe suhtleja. Ettepanekutes ja nõuannetes konkreetne. Kui veel peaksin kunagi oma elus maakleri abi vajama, siis sooviksin küll, et ta oleks Li Otsing, inimene, kes tunneb ja teeb rõõmuga oma tööd

Made I.

Jäin tehingu sujuvuse ja Li tööga 100% rahule! Li oli kogu protsessi vältel abivalmis, avatud, objektiivne ja professionaalne. Küsisin päris palju igasugu täiendavat infot ja Li vastas alati põhjalikult ja operatiivselt. Kõik sujus & toimis kogu protsessi vältel hästi ja kordagi ei tekkinud infosulgu ega tõrkeid. Rõõm oli koostööd teha ja soovitan Lahe KV ja Li teenuseid oma tutvusringkonnas heameelega :)

Kadri Mätlik Property InvEst OÜ

Olen liialdamata täiesti vaimustuses Viljandi maakler Li Otsing'ust. Tema professionaalsus, abivalmidus ja leidlikkus teeb temast üdini usaldusväärse maakleri. Olen väga tänulik, et just tema minu keeruka projektiga tegeles ning usaldaksin tema nö kätesse mistahes kinnisvara müügi.

Gertu Kallas

Li on parim maakler, keda olen kunagi kohanud.

Toomas Mardi

Tänan meeldiva koostöö eest. SÕBRALIK, ABIVALMIS, LAHENDUSI PAKKUV...

Voldemar Kivimägi

Arvan, et võin Li'd juba enda isiklikuks maakleriks pidada. Minu kogemuse põhjal teeb ta kliendi jaoks rohkem, kui seda tema ametijuhend nõuab. Väga abivalmis ja alati kliendi jaoks olemas.

Eve

Olen väga tänulik kiire ja korrektse ning ausa kinnisvara tehingu eest.

Maire M.

Ülisuper teenindus!

Tea Vilberg

Jäin maakler Li Otsing’ tööga väga rahule. Vastas kõikidele mu meilidele, andis vajalikku infot, leidis kiiresti notariaja, oli meeldiv suhtleja.

Kaja

Oli meeldiv teenindus!

Kaie Rahn

Töö kiire ja korralik. Kliendiga suhtlus 5+. Kui enne arvasin, et maakleri teenust pole vaja kasutada, siis Li muutis mu arvamust ja järgmine kord pöördun kohe Tema poole.

Ivo

Kogemus Lahe Kinnisvara poolt osutatud teenusega oli väga positiivne. Kiiresti saab küsimustele vastused ning antakse piisavalt infot ja selgitusi objekti kohta. Li on oma töös professionaalne, aus, sõbralik. Kindlasti kõige asjalikum maakler Viljandis. Aitäh!

Triinu Jürmann

Kiire ja müüjale täiesti valutu tehing. Jäime maakleriga väga rahule. Lahe kinnisvara on lahe👍🏻

Inna

Li on väga hoolikas, kiire ja asjatundlik maakler. Olen tema abi kasutanud nii rentniku otsimisel kui ka kinnisvara müümisel. Li leiab kliendile parima ja turvalisema lahenduse, seoses sellega pole kliendil küll mingit muret ega asjaajamist. Lisaks on Li väga meeldiv ja sõbralik suhtleja. Saan veelkord talle tänu avaldada ülikiire ja professionaalse tegutsemise eest ning kliendile parima lahenduse pakkumise eest. Soovitan kindlasti Li poole pöörduda oma kinnisvara puudutavates küsimustes. Kasutan vajadusel tulevikus ka kindlasti tema abi.

Eve Schvede

Väga asjatundlik ja professionaalne teenindus.

Raul

Proff!

Arto Matikainen

Li on väga professionaalne maakler, hea suhtleja. Seisab võrdselt mõlema osapoole eest. Detaile ei jäta juhuse hooleks. Soovitame soojalt!

Airi M

Maakler Li Otsing on väga hea suhtleja, alati abivalmis ja oma töös professionaalne!

Piret Jürimäe

Jäin koostööga väga rahule ja loodan, et see koostöö ainult selle tehinguga ei piirdu! 😉

Hardi Käsper

Väga TUBLI

Enn Kinnas

Li muutis minu suhtumist maakleritesse totaalselt. Li mitte pole suurepärane ja meeldiv suhtleja, vaid päriselt ka teab, millest räägib. Ta oli endale korteri puhul kõik selgeks teinud ja teadis rääkida kõigest ja kui midagi lubas uurida, siis seda ka tegi. Kogu protsess oli väga hästi ja lihtsasti organiseeritud, Li abistas kõigega ja oli alati olemas nõuga või ideedega. Suur aitäh! Suurepärane maakler!

Kristine Laurits

Kogemus oma kinnisvara müügiga teie supermaakleri Li Otsinguga oli ülimalt meeldiv ja asjalik. Li tunneb oma tööd 150%. Meeldiv inimene ja meeldiv suhtlemine. Sai räägitud kõik oma mured ja rõõmud. Saime asjalikku nõuannet juriidilistes kui ka ehituslikes küsimustes. Meeldiv ja asjalik inimene, kes tunneb oma tööd läbi ja lõhki. Kui kinnisvaraga mingid küsimused, siis alati soovitan Li poole pöörduda. Edu ja õnne talle oma töödes.

Aimi Adulas

Väga rahul, hästi abivalmis ja tegutseb väga kiiresti.
Suur tänu super töö eest!

Felix härmas

Olen kasutanud Li abi nii ostmisel kui ka müümisel ja soovitan kõigil oma muredega tema poole pöörduda. Alati sõbralik ja abivalmis, tõeline oma ala professionaal!

Piret Jürimäe

Teenus suurepärane!

Peter Ross

Suured tänud meeldiva koostöö eest! Kõik tehinguga seotud protseduurid kulgesid sujuvalt ja sõbralikult. Teie teenindus oli väga heal tasemel. Edu edaspidiseks!

Heiki

Very good service, with good knowledge of her work!

Daryl Mann

Paremini poleks saanud 🙂

Andrias Markov

Väga rahul!

Jaan Rääts

Kõik oli korrektne ja kiire!

Kristo

Kõik oli suurepärane! Abivalmis, professionaalne jne. Eraldi tooks välja selle, et isiklikult sümpatiseeris ka see, et mina ostjana ei tajunud üldse tüüpilist müügitöö juttu, mida mingil määral tavaliselt ikka esineb.

Ardo Kirsipuu

Väga, väga rahul. Väga sõbralik ja abivalmis maakler. Aitäh!🥰

Ene ibrus

Suur tänu Lahe kinnisvara maaklerile LI Otsingule tema põhjaliku, professionaalse, asjatundliku ja ausa suhtumise eest ärikinnisvara üüripinnale üürniku otsimisel ja leidmisel. Li oli üürileandja ja üürniku üürilepinguga seotud läbirääkimiste käigus üleskerkinud küsimustes väga tasakaalukas, asjatundlik ja professionaalne läbirääkija. Soovitan kõigile äripindade omanikele, kellel on probleeme vakantsetele äripindadele sobiliku üürniku leidmisega kasutada Lahe Kinnisvara maakleri Li Otsingu kui väga professionaalse ja asjatundliku maakleri abi. Tänusõnadega Raul

Raul Angerjärv

Ma nüüd ei tea, mitme palli süsteemis ma tagasisidet andma peaks, aga teen seda hindega 10. Ei olnud hetke, kus Li ei oleks osanud vastata ühelegi kinnisvara puudutavale küsimusele. Vastupidi – Li on justkui kinnisvaraadvokaat, kes pani ka vanad (ajahõlma langenud) dokumendid nutma igatsusest uuenduste järgi, kuna aeg on vahepeal kümneid aastaid edasi läinud ja reeglid/nõuded nüüd hoopis teised.
Super! Tänan veelkord Lahedaid Kinnisvara töötajaid.

Raigo Valmsen

Li Otsing

Kutseline vanemmaakler. Tase 6. Seadustaja.
+372 526 3317
li.otsing[ät]lahekinnisvara.ee