Lauri-Parnaku-kutseline-hindaja-Viljandi-pfoto
Lauri-kutseline-hindaja-kodulehe-piltide-pohi
Kutseline nooremhindaja. Tase 5

Lauri Pärnaku

Kutsetunnistus nr 179852

lauri.parnaku[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5697 0647

bool(true) NULL

Soovitused

Väga meeldiv noormees, vastas kõigile küsimustele mis minul olid tekkinud seoses hindamisega. Majast pilte tehes tegi oma tööd korralikult ning kiirelt. Sain väga kiiresti aja hindamiseks ning ka hindamisaruanne saadeti oodatust kiiremini. Kui poleks eelnevalt teadnud, et tegu on nooremhindajaga siis poleks sellest arugi saanud kuna tööd teostas korralikult, kiirelt ning efektiivselt.

Birgit

Kiire ja kvaliteetne töö.

Marina Kütt

Väga hea ja sõbralik suhtlus ja kvaliteetne teenus!

Marko Kangur

Meeldiv suhtlus, professionaalne ja kiire teenus!

Jaanika Elgula

Oli vaja pangalaenu taotlemiseks ostetava kinnisvara laenutagatise hindamine teostada. Lauri aitas hädast välja ning kokkuvõtteks oli töö kiire ja korralik. Taolise täpsuse ja põhjalikkusega oma tööd tegevat inimest ei kohta just iga päev. Lauri teeb oma tööd mitte kliendi ootuste rahuldamiseks, vaid et neid ületada. Tõsimeeli julgen Laurit soovitada. Kui Teil läheb kinnisvara hindamist vaja, tellige töö Laurilt ja Te ei kahetse. Hea lihtsalt näha, et inimene on leidnud oma kutsumuse ning naudib seda täiest väest – pane samas vaimus edasi, Lauri.

Elpadre

Jäin tellitud hindamisakti kiire ja korraliku esitamisega rahule. Sõbralik ja sõnapidaja mees.

Alar Kraav

Väga meeldiv noormees, vastas kõigile küsimustele, mis minul olid tekkinud seoses hindamisega. Majast pilte tehes tegi oma tööd korralikult ning kiirelt. Sain väga kiiresti aja hindamiseks ning ka hindamisaruanne saadeti oodatust kiiremini. Kui poleks eelnevalt teadnud, et tegu on nooremhindajaga, siis poleks sellest arugi saanud, kuna tööd teostas korralikult, kiirelt ning efektiivselt.

Birgit

Olen pakutud teenusega rahul. Kuna kasutan esmakordselt kinnisvarafirma teenuseid puudub võrdlusmoment ja pikemalt kommenteerida ei oska.

Tiina Jaksi

Lauri Pärnaku

Kutseline nooremhindaja. Tase 5
+372 5697 0647
lauri.parnaku[ät]lahekinnisvara.ee