Müüa maja Paikusel

Omanäoline huvitava planeeringuga maja hinnatud eramajade piirkonnas Paikuse alevis.

Aadress
Tamme 4, Paikuse alev, Pärnumaa
Hind
127 000 €
Üldpind
343.10 m2
Krunt
1 500.00 m2
Tube
11

Müüa omanäoline huvitava planeeringuga maja hinnatud eramajade piirkonnas Paikuse alevis. Maja on algselt ehitatud 1984 aastal, hiljem on teostatud ümberehitusi ja laiendusi ning ehitustööd on lõpetatud 2002 aastal. Hoolimata eri aegadel tehtud laiendustest on hoone ühtselt viimistletud ja mõjub ilusa tervikuna. Majal on mitu erinevat sissepääsu ja eluruumid paiknevad kolme korruse erinevatel tasanditel. Maja sobib elamiseks lausa mitmele põlvkonnale. Soovi korral on võimalik tegeleda ettevõtlusega, näiteks maja parempoolset osa saab kasutada kodumajutusena.
Suur (1500m²) haljastatud krunt on aiaga piiratud ja tänavamüra tõkestamiseks on krundi maanteepoolsel küljel võimas kuusehekk. Hooldatud krundil asuvad veel grillkoda ja salvkaev. Maja lõunapoolsel küljel on avar (25m²) päikeseküllane veranda ja selle kohal suur (22m²) rõdu. Kütmisvõimalused: kamin, ahjud, õliküte, puugaasikatel, ioonküte. Vastavalt vajadusele saab kombineerida erinevate kütteviiside vahel.
Elektrivarustus: peakaitse 32A
Eluruumide siseviimistlus on teostatud kvaliteetselt. Mõned tööd on majas veel lõpetamata (nt. trepp, käsipuud, üks vannituba).
Majas olev mööbel, valgustid ja köögitehnika kuuluvad hinna sisse.

RUUMIDE PLANEERING:
Maja vasakpoolne osa:
I korrusel on köök-elutuba, veranda, saun-vannituba, garaaž ja majandusruumid.
II korrusel on 2 tuba, garderoob, wc, duširuum ja rõdu.
III korrusel (katusekorrusel) on 3 tuba, panipaigad, wc ja duširuum.
Maja parempoolne osa (võimalik kasutada kodumajutusena):
I korrusel on trepihall, väike köök ja wc.
II korrusel on 4 tuba, wc ja duširuum.

ASUKOHT:
Maja asub Paikuse alevis Paide mnt ääres, Pärnu kesklinn on siit vaid 15 minutilise autosõidu kaugusel, Pärnu jõeni on 1km. Bussiühendus Pärnuga on regulaarne, bussipeatus maja lähedal, ümbruses kergliiklusteed . Väikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Paikuse Spordi- ja Tervisekeskus, kool ja lasteaed. Sel aastal peaks Paikusele valmima uus Konsum.

Kui arvad, et selline omanäoline ja avar kodu võiks kuuluda Sulle, võta ühendust ja lähme vaatama!

Siiri Einbaum

Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5558 4044
siiri.einbaum[ät]lahekinnisvara.ee