Müüa maja mere ääres

Müüa uus maja Prangli saarel, Lääneotsa külas, maja on võimalik kasutada aastaringselt!
Maja merest ca 200m.

Tule vaatama ja tee oma PAKKUMINE!

Hind
125 000 EUR
Üldpind:
120 m²
Ehitusaasta
2016
Tubade arv
4
Krundi suurus
1085 m²
Korruseid
2

Müüa uus maja Prangli saarel, Lääneotsa külas, maja on võimalik kasutada aastaringselt ning tänaseks on ta ka valmis, puudu vaid köök.

Maja I korrusel: köök – elutuba (võimalus ehitada kamin), sansõm ( wc, dužži ja saunaga), lisaks avar terass, mis avaneb maja lõuna ja lääneküljele.

Maja II korrusel: 3 magamistuba ja trepihall, akendest avanevad kenad vaated metsale ja talvekuudel on võimalik silmata ka merd.

Kinnistul on liitumised vee ja elektriga, kanalisatsioon on lahendatud kogumiskaevuga, maja kütte allikaks on vesikandjal kütte süsteem (maja 1 korrusel kütte põrandas ja maja 2 korrusel radiaatorid).

Lääneotsa küla on saare kõige lõunapoolsem küla, saart külastavad turistid satuvad sinna väga harva, mis tagab ka piisava privaatsuse. Majast ca 200m kaugusel on privaatne liivarand ja ka väike sadam, kuhu soovikorral võimalik osta ka koht oma kaatri jaoks.

Kinnistule viiv tee on pinnastee, mida hooldatakse ka talvel!

Soovid suvitada privaatses kohas, mändide, kuuma liiva ja kivide vahel? Soovid käia oma paadiga kalal, soovid ujuda vaikses liivarannas? SOOVID, ET SEE KOHT EI OLEKS KAUGEL?

See koht on olemas Tallinnast ainult mõnekümne kilomeetri kaugusel – suvila (maja) Prangli saarel, saare muust asustusest eemal, saare kõige vaiksemas nurgas. Ümberringi avarus ja vaated. Natura kaitseala piiranguvöönd. Ainuke koht saarel, kus on säilinud saare algne looduskooslus.

Liivarand, tiirud ja kajakad, päevade kaupa mitte ühtegi inimest, isegi sääski ei ole! – käi kalal, uju, lesi niisama… Ja kui tahad, võid alati külla jalutada…

Unelmate koht mõtisklemiseks, maailma eest põgenemiseks ja vaikuse kuulamiseks. Kui soovid, ka pidutsemiseks.

NB! Kinnistu piirid ja suurus on muutmisel, kinnistu suuruseks saab olema ca. 3000m²

Lisainfo:

Küttesüsteem: kombineeritud küte, elektriküte, kamin, põrandaküte

Turvalisus: naabrivalve, turvauks

Sanitaar: saun, boiler, lokaalne kanalisatsioon, dušš

Lisaväärtused: tööstusvool

Tauno Pajuri

Partner. Kinnisvara konsultant-maakler
+372 502 8975
tauno.pajuri[ät]lahekinnisvara.ee

Tauno Pajuri

Partner. Kinnisvara konsultant-maakler
+372 502 8975
tauno.pajuri[ät]lahekinnisvara.ee