Müüa kauni jõevaatega palkmaja ülemine korrus Sindis!

Müüa korter Johann Christoph Wöhrmanni puiestee 2, looduskaunis kohas asuva maja teisel korrusel.

Aadress
Johann Christoph Wöhrmanni puiestee 2, Sindi, Pärnumaa
SOODUSHIND!
13 333 €
Hind
21 000 €
Üldpind
43.50 m2
Tube
2
Keldreid / panipaiku
2

Müüa looduskaunis kohas asuva palkmaja teine korrus, mille moodustavad kaks korterit (27,7 m2 ja 15,8 m2), kokku 2 tuba ja köök. Akendest avaneb suurepärane vaade otse Pärnu jõele ja suurele pargile.

Sissepääs teisele korrusele on õuepoolne. Ruumid vajavad renoveerimist. Majas on olemas tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, korterisse vaja paigaldada torustik. Ruumides on palju erineva suurusega panipaiku, mida saaks vastavalt enda soovile ümber ehitada. Üks avar panipaik kuulub köögi juurde ja sinna on võimalus ehitada vannituba. Kõikides ruumides on uued elektrijuhtmed. Küttesüsteem (ahi, pliit, korsten) on kontrollitud ja töökorras.
Korterite juurde kuuluvad kaks kuuriboksi. Avaral õuealal on lehtla ja salvkaev.

Lühikese jalutuskäigu kaugusel kauplus, kool, lasteaed ja bussipeatus. Regulaarne ja tihe bussiühendus Pärnu linnaga, kaugus Pärnu kesklinnast 13 km. Lähedusse rajatud kergliiklustee viib Pärnusse.
Sindi on rahulik elamiskoht, kus on olemas kõik mugavaks eluks vajalik. Muu hulgas asuvad siin raamatukogu, muusikakool, noortekeskus, seltsimaja, tervisekeskus, väliujula ja forellipüük.
Kui otsid just sellist looduslähedast ja mugavat elukohta ning soovid ise oma kodu kujundada, siis võta julgesti ühendust!

Vaata ka 360 kraadi tuuri ümbruskonnast:

Siiri Einbaum

Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5558 4044
siiri.einbaum[ät]lahekinnisvara.ee