Müüa 3-toaline omanäoline korter Kadriorus

Iga pisidetail on tehtud korteris hoole ja armastusega, oma kätega.

Aadress
K.Raua tn 41, Tallinn, Harjumaa
Uus hind!
174 000 €
Hind
179 000 €
Üldpind
78.2 m²
Ehitusaasta
1907
Küttesüsteem
gaasiküte, autnoomne küte
Tubade arv
3
Korrus/Korruseid
2/3
Lisaruumid
kelder, panipaik, garderoob

Müüa Kadriorus armas ja omanäoline 3 – toaline korter.

Korteri planeering:
Korterisse sisse astudes avaneb sulle pisike pikliku kujuga esik, kus asub wc ja väike panipaik, ning vannituba saunaga. Koridoris on ka mahukas sisseehitatud riietekapp koos sisseehitatud riiulitega. Korteris asetsevad 2 magamistuba avanevad oma akendega maja sisehoovi, mis tagab mugava vaikuse neis.
Korteri avatud köök – elutuba jäävad Raua tn poole, köök
– elutoa suurus ca. 40m².
Iga pisidetail on tehtud korteris hoole ja armastusega, oma kätega. Kui hindate omanäolist lahendust korteris, mis meenutab sooja maakodu, siis see korter on mõeldud just Teile.

Küte ja kulud:
Korteril on oma gaasiküte. Korterit saab kütta vastavalt oma vajadustele, ning küttearved hoida madalad. Korteri küttekulud jäävad vahemiku 30 – 80 eurot kuus, seda siis koos vee soojendamisega.
Korteri kogukulud ühes kuus jäävad vahemiku 60 – 130.- eurot.

Asukoht:
Raua 41 elamu asub Tallinna kesklinna piirkonnas, Kadrioru pargi läheduses. Elamu jääb jalutuskäigu kaugusele südalinna ostukeskustest, teatritest ja restoranidest ning vanalinnast. Maja vahetus läheduses on ühistranspordi peatused.

Korterisse jääb sisse:
Köök koos mööbli ja tehnikaga (pliit, ahi, külmik ja nõudepesumasin), lisaks veel korterisse ehitatud garderoob koos sisuga.

Parkimine ja maja ajalugu: 
Hoov on kinnine ja korteri juurde kuulub üks parkimiskoht.
Kinnisvaraarendala H. Koch tellis 1911 aastal siinse piirkonna üldplaneeringu, millega nähti ette ehitada Raua, J. F. Kreuzwaldi, Tina ja Terase tänavate vahel asunud suurele krundile kaksteist suurt puumaja. Reaalselt jõuti valmis ehitada märksa vähem maju, kuid ikkagi on tegemist ühe esimese tervikliku ansamblina projekteeritud elamukompleksiga Tallinnas. Hooned Raua tn 41-43 ehitati 1912-1914a insener M. Arronet’ projekti järgi. Kompleks koosneb kahest iseseisvast hoonest, mis on teineteisest eraldatud tulemüüriga. Kahekorruseliste kellerdatud puithoonete kõrgete viiludega fassaadid olid algselt ette nähtud kujundada vahvärk-dekooriga heimat-juugendlikus laadis. See kava teostati ilmselt algusest peale vaid osaliselt. Praegu on fassaadid kaetud laudvoodriga ja sõrestikkonstruktsiooni immiteerivat dekoori kohtab vaid viiluväljadel. Algselt oli kummaski hoones korrusel kaks suurt korterit. Osa siseruume on täielikult ümber kujundatud, mõnedes korterites on aga säilinud vanu uksi, ahje ja muid detaile. Hoonel Raua tn 41 on alles ajastuomaselt väikeseruudulise raamijaotusega aknad.

Vaata ka 360 tuuri :

NB! Tule tutvu oma uue KODUGA!

Tauno Pajuri

Partner. Kinnisvara konsultant-maakler
+372 502 8975
tauno.pajuri[ät]lahekinnisvara.ee

Tauno Pajuri

Partner. Kinnisvara konsultant-maakler
+372 502 8975
tauno.pajuri[ät]lahekinnisvara.ee