Müüa paarismaja sektsioon eraldi aiaga piiratud krundil Tartus

4-toaline paarismaja sektsioon, mis paikneb eraldi aiaga piiratud krundil.

Aadress
Lehe 17, Jaamamõisa, Tartu, Tartumaa
Hind
171 000€
Üldpind
85,4 m2
Krunt
790 m2
Terrassipind
17 m2
Tube
4
Parkimiskohti
2
Ehitusaasta
2005

Müüa 4-toaline paarismaja sektsioon, mis paikneb eraldi aiaga piiratud krundil.
Maja tänavapoolsel küljel on puidust varjualune kahe auto parkimiseks, mille kõrval asub puidust kuur. Hoovis on katusega terrass.
Eramu on ühekorruseline, kompaktne ja läbimõeldud planeeringuga.

Koosneb avatud köögiga elutoast, kolmest magamistoast, eesruumiga saunast ja eraldi WC-st. Mahukas panipaik-katlaruum on eraldi sissepääsuga, kuhu on paigaldatud lisaks gaasikatlale ja teistele seadmetele ka pesumasin ja kuivati.

Maja on ehitatud plaatvundamendile, välisseinad on monteeritud kolmekihilistest r/b paneelidest, lagi r/b õõnespaneelidest ja kergsiseseinad on kipsist. Majal on rullmaterjaliga kaetud lamekatus.
Küte on lahendatud radiaatorsüsteemina autonoomse gaasikatla baasil. Sauna eesruumis on elektriline põrandasoojendus. Kõik toad on varustatud frešhklapiga, köögis ja san.ruumides on sundventilatsioon. Kanalisatsioon ja vesi tsentraalsed, soe vesi gaasikatla baasil.
Siseviimistluses on kasutatud peamiselt värvkatet ja pisut tapeeti. Eluruumide põrandaid katab laudparkett, köögis ja esikus keraamilised plaadid. Elamul on puitraamis pakettaknad ja kasespooniga kaetud siseuksed. Sisse jääb köögimööbel koos tehnikaga ja kõik sisse ehitatud garderoobkapid (3tk).
Elutoale lisab hubasuse ja sooja disainkamin.
Kinnistu piisav suurus ja majaosa asetus kinnistul koos vastava haljastusega, annavad võimaluse privaatsuse loomiseks.
Kommunaalkuludest: vesi ja kanalisatsioon – vastavalt tarbimisele, ca 35€ kvartal; elekter – vastavalt tarbimisele, ca 40€ kuus; prügi ca 3€ kuus; võrgugaas – talvel ca 80€, suvel ca 5€ vee soojendamiseks.

Vaata ka 360 tuuri:

Natalja Šois

Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5645 4954
natalja@lahekinnisvara.ee