Müüa maja Noarootsi vallas Paslepa külas

Looduskaunis Noarootsis, pärandkultuurist tulvil piirkonnas, müüja talumaja koos kõrvalhoonetega!

Aadress
Paslepa küla, Noarootsi vald, Läänemaa
Üldpind
94.00 m2
Krunt
87 700.00 m2
Tube
4
Ehitusaasta
1929

Looduskaunis Noarootsis, pärandkultuurist tulvil piirkonnas, müüja talumaja koos kõrvalhoonetega!

Imekaunis loodus, pärandkultuur, hooldatud viljapuuaed ja mere lähedus on vaid mõned märksõnad Paslepas asuva kinnistu kohta. Tegemist on tõelise piirkonna pärliga – vana talumajaga, kus põrandatel ehe vanaaegne laudis, õues töökorras suitsusaun ja silmailu pakkuvad ilupuud ja lillepeenrad.

Privaatne, 8,77 ha suurune krunt hõlmab ka metsa ja põllumaad. Elumaja juurde kuulub laut, töökoda, ait, garaaž ja suitsusaun. Elumajas sees vesi, küttekehadeks tubades ahjud ja köögis soojamüüriga pliit – kõik heas seisukorras. Vesi tuleb oma puurkaevust, olemas on ka salvkaev. Tööstusvool, elektriühenduse peakaitse 3×16 A.

Meri vähem kui 2 km. kaugusel, vallakeskus Pürksi, kool, kauplus ja perearstikeskus ca 5km, Haapsallu 37 km ja Tallinn tunniajase autosõidu kaugusel.

Vallakeskuses asuvad lasteaed-põhikool, gümnaasium, perearstikeskus, kauplus, kohvik. Olemas erinevad sportimisvõimalused. Suvekuudel on avatud ka korralik tasuta tenniseväljak.
Noarootsi Gümnaasium on rootsi keele süvaõppega riigigümnaasium, kus pannakse rõhku põhjamaade kultuuri õpetamisele.

Vaata ka 360 kraadi tuuri/Walk inside your new home:

ENGLISH:

Noarootsi appeals to (summer) home seekers with untouched nature and Scandinavian feel. Sandy beach, pine tree forest and wealth of history and traditions are just a few words that characterize this beautiful area.

You’ll have plenty of space to move around the 3-bedroom house or enjoy the birds singing in the flower garden. There is a unique sauna on the property, along with the several ancillary buildings.

Come see this charming farmhouse, surrounded by apple trees and flower garden and real sense of Scandinavian heritage.