Müüa maja Tartus Lootsi tänaval

SINU VÕIMALUS KUJUNDADA ENDALE UNISTUSTE KODU!

Tartu linna hinnatuimasse piirkonda on saabunud müügile kvaliteetne funk-stiilis uuselamu!

Aadress
Lootsi 16, Ülejõe, Tartu, Tartumaa
Hind
320 000 €
Üldpind
270.00 m2
Krunt
1 762.00 m2
Ehitusaasta
2007

ELAMU JA PLANEERING

Hoone 1-kordses osas asub planeeringult esik, avatud elutuba-söögituba, köök, WC, saun koos pesu- ja eesruumiga, 1 magamistuba garderoobi ja san.ruumiga, avatud ruum trepihalli, panipaik. Lisaks asub I korrusel mahukas 47,1 m2 suurune garaaž kahele autole, kust pääseb ka tehnoruumi. Teisel korrusel asuvad trepihall, kolm mahukat magamistuba, WC-vannituba ja garderoobid.

EHITUSLIK INFO

Hoone on püstitatud lintvundamendile 2007. aastal, kandevkonstruktsioon 220 mm Columbia kividest. Kõik siseseinad on 90mm Columbia kividest. Katusekattematerjaliks on 1-kordses hooneosas rullmaterjal ning 2-kordses osas profiilplekk. Elamu suletud netopindala on 273 m2, millest eluruumide pind on 222,1 m2.

Elamu on varustatud tsentraalse vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga. Kütmine on lahendatud lokaalse gaasikatlaga, soojuskandjaks vesipõrandaküte. Sisekliima tagab tervislik ja mugav soojustagastusega sundventilatsioon.

ABIPINNAD

Maja ees asub suur ala, kus jagub parkimisruumi mitmele autole. Lisaks on elamus olemas ruumikas garaaž kahele autole. I korrusele on võimalik ehitada ka suur terrass.

SISEVIIMISTLUS

Müügihind sisaldab siseviimistlustöid kvaliteetsete materjalidega. Hinnas sisaldub ka sanitaartehnika.

ASUKOHT

Kvissentali on Emajõeäärne hinnatud piirkond, kus on hea infrastruktuur ja turvaline elukeskkond. Piirkonda iseloomustavad arhitektuuriliselt sarnased elamud ja looduskaunis asukoht. Lähim ühistranspordipeatus ca 200m, 3 km raadiuses mitmed poed-lasteaiad ja kool.

Kui soovite maja oma silmaga näha, siis võtke ühendust telefoni või meili teel.

Sabine Liias

Partner. Kutseline nooremhindaja. Tase 5, Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5593 4477
sabine.liias[ät]lahekinnisvara.ee

Sabine Liias

Partner. Kutseline nooremhindaja. Tase 5, Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5593 4477
sabine.liias[ät]lahekinnisvara.ee