Müüa korter 4 toaga Tartus Õnne tänaval

Renoveeritud, eraldi tubadega 4-toaline korter Karlovas.

Võta ühendust ja tule vaatama!

Aadress
Õnne 10, Tartu, Tartumaa
Hind
129 000 €
Üldpind
84.00 m2
Tube
4
Korruseid
2
Ehitusaasta
1909

Müüa renoveeritud eraldi tubadega 4-toaline korter/majaosa Karlovas. Maja välisfassaad on soojustatud ja kaetud uue puitvoodriga.

Planeeringult on majaosa esimesel korrusel esik ning elutuba koos avatud köögiga. Teisel korrusel asub kaks magamistuba, san.ruumid ja kabinet.

Majaosa on täielikult renoveeritud. Avatud köögiga elutoa põrandaid katab täispuitparkett, teistes ruumides on laminaatparkett. San. ruumid on viimistletud keraamiliste plaatidega.

Teisel korrusel asub eraldi juurdepääsuga suurem magamistuba ja san.ruum, mistõttu on seda võimalik perspektiivis kasutada eraldi eluruumina.

Köögimööbli paigaldamiseks vajalikud ühendused on olemas.

Majas on tegus korteriühistu. Trepikoda on korralik ja puhas. Majaosa juurde kuulub notariaalse kasutuskorra alusel privaatne aia osa suurusega 500 m2. Aias asuvad väliköök (suitsuahi, kamin, puupliit, valamukauss), kuivkäimla ja tööriistakuur. Lisaks kaunistavad aeda erinevad puuvilja- ja marjasordid. Ühiskasutuses on pööning, kelder, hoov ja hoovis asuv pesuköök. Maja tuulekoda ja puukuurid vajavad perspektiivis uuendamist.

Parkimine elamu ees ja maja taga asuval parkimisalal. Naabrid on rahulikud ja korralikud.

Olete oodatud korteriga tutvuma, helistage ja lepime aja kokku!

Vaata ka 360 tuuri ning jaluta oma uues kodus ringi: