Kinnisvaraekspert-Eliis-Aunap-Lahe-Kinnisvara-maakler-1157x1901px-pystised
Eliis-Aunap-Lahe-Kinnisvara-R
Kinnisvara konsultant-maakler

Eliis Aunap

Minu esimene kokkupuude maaklerina töötamisest jääb aastasse 2012. Kogemused on mul nii elamis- kui ka äripindadega. Maakleriamet on mulle väga südamelähedane ning annab võimaluse olla osa inimeste kinnisvaraga seonduvate unistuste täitumisel. Kui Te soovite oma kinnisvara müüa või üürile anda, võtke julgelt minuga ühendust!

eliis.aunap[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5557 7786

Miks valida kinnisvaramaakleriks mind

Minust

Minu esimene kokkupuude kinnisvaramaaklerina töötamisest jääb aastasse 2012. Varasemalt olin õppinud koorijuhtimist, hiljem kogemusnõustamist ja sotsiaaltööd, kus olid olulisel kohal hea suhtlemisoskus, empaatiavõime, inimeste mõistmine, hoolimine ja soov aidata. Neid kogemusi ja omadusi saan rakendada tegutsedes maaklerina.

Juba enne, kui alustasin sel alal töötamist, oli kõik kinnisvaraga seonduv minu suur huviala ja kirg. Tegelesin hobikorras oma sõpradele kodude leidmise ja sisekujundusega. Imetlesin kinnisvara-veebilehtedel erinevaid pakkumisi, viisin end kurssi hindade ja selles valdkonnas toimuvaga ning andsin tuttavatele vajadusel nõu seoses kodu ostmise, sisekujunduse või sooviga investeerida kinnisvarasse. Seega, minu jaoks ei ole maakleriamet pelgalt töö, vaid midagi, mis on mulle väga südamelähedane, pakub piisavalt vaheldust, arenguvõimalust ja väljakutseid ning annab võimaluse olla osa inimeste kinnisvaraga seonduvate unistuste täitumisel.

Minu jaoks on oluline olla siiras, aus, usaldusväärne, anda oma parim ja kohelda igat inimest hästi. Järgin väga oma elus ja töös põhimõtet: “Tee teisele seda, mida Sa tahad, et Sulle tehakse.” Soovin olla see maakler, keda ei pea kartma, vaid keda saab võtta hea koostööpartnerina, kelle kätesse saab usaldada oma kinnisvara müügi või üürikorralduse. Tean, kui palju on lihtsam, kui on kõrval keegi, keda saab usaldada, kes annab nõuandeid, aitab määrata õiget hinda, kes leiab Sinu kriteeriumitele vastava kodu säästes kõige selle juures Su väärtuslikku aega ja võib olla teeb enamatki – nt uues kodus sisekujundust – olen valmis ka selles vallas aitama.

Olen kindel, et ühendades oma kiindumuse selle töö vastu, põhjalikkuse, pühendumuse, kogemused ja teadmised, on see heaks eelduseks edukaks koostööks ning suurepäraseks lõpptulemuseks.

Kui Teie mõtetes on olnud soov investeerida kinnisvarasse või plaanite osta seda päris oma kodu, soovite müüa olemasolevat või leida üürikodu, olen valmis Teid kogu selle protsessi juures algusest lõpuni toetama.

HARIDUS

 1. 2016-2018
  Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö eriala
 2. 01.2016-05.2016
  Avitus, kogemusnõustaja
 3. 2005-2009
  H. Elleri nimeline Tartu muusikakool, koorijuhi eriala.

KEELED

 1. eesti keel
  emakeel
 2. inglise keel
  hea
 3. vene keel
  rahuldav

Soovitused

Olen kasutanud Eliisi abi kahe korteri ostmisel, millest üks asub Tallinnas ja teine Paides. Lisaks aitas ta ühe korteri sisekujunduse ja remondi eelarve planeerimisega. Eliis on oma töös väga pühendunud, professionaalne ja abivalmis. Soovitan Eliisi ja kasutan tema abi ka ise tulevikus.

Martin

Sooviksin kiitust avaldada seoses Punase tänava 1toalise korteri müügiga, mille maakleriks oli Eliis Aunap. Kogu müügiprotsess oli põnev, sest maakler oli professionaalne ning asjalik. Eriti jäi silma hea suhtlemisoskus ning ka kannatlikkus ja vastutulelikkus eriti nõudlike ostjatega. Korter sai lühikese ajaga müüdud ning algsest hinnast isegi kõrgema hinnaga, kuna ostjate vahel tekkis enampakkumine, siis olen väga rahul kogu protsessiga! Ema, kes oli selle korteri omanik ja kellele jäi juriidiline pool, lepingutele allakirjutamine ning notari juures käimine nii maakleri kui ostjaga, jäi ka väga rahule, kuna lõpptulemus oli soovitust parem. Jäime rahule nii suhtlemise kui tehingupoolega.

Elvis, volitatud korteri müüja, ning Eda, korteri omanik.

Kinnisvaramaakler Eliis Aunap aitas müüa minule kuulunud maja Tallinnas, Köömne tänaval. Müük kulges kiiresti ja ladusalt ning dokumendid olid korralikult ette valmistatud. Eliis on väga sümpaatne inimene, tööalaselt täpne, suhtlemisel klientidega korrektne. Kuna ta teadis, et soovin uut elamispinda Paide linna, leidis ta omal algatusel mulle sobiva korteri. Olen väga rahul tema tööga.

Urve L.

Soovitan soojalt kinnisvaramaakler Eliisi! Juhiksin tähelepanu eelkõige Eliisi isiksuseomadustele. Tegemist on väga hooliva, heasüdamliku ja abivalmis inimesega, kelle prioriteet on pakkuda inimestele võimalikult head teenust. Kindlasti pole ta seda tüüpi maakler, kes inimesi tüssates loodab kiiresti rikkaks saada, ehkki arvan, et enamus maaklereid sellised polegi, vaid levivad pahatahtlikud müüdid, mida Eliisi-taolised maaklerid kindlasti kummutavad. Soovin kõigile hästiõnnestuvaid kinnisvaratehinguid ja seda eriti Eliisi vahendusel! Eliisile, aga palju huvitavaid tehinguid ja edu!

Jane

Eliis Aunap

Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5557 7786
eliis.aunap[ät]lahekinnisvara.ee