Kinnisvaramaakler-Geron-Meier-Lahe-Kinnisvara-maakler-Tallinnas
Kinnisvara konsultant-maakler

Geron Meier

Olen aastaid tegutsenud kinnisvarasektoris, sest kinnisvaraga tegelemine on nii töö kui ka samal ajal justkui hobi, sest pakub iga päev kohtumisi erinevate inimestega ning uusi väljakutseid.

geron.meier[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5342 4141‬

Soovitused

Mina tahan kiita Lahe Kinnisvara maakler Geron Meierit, kellega olen korduvalt teinud koostööd. Nimelt vajasin korteri väljaüürimisel kinnisvaramaakleri teenuse abi üürniku leidmisel. Pöördusin Lahe Kinnisvara ettevõtte maakler Geron Meieri poole kahel korral, kes oli nõus mulle sobiva üürniku leidma ning üürilepingu projekti välja töötama nii minu kui ka üürniku huve silmas pidades. Nii olen Lahe Kinnisvara kaudu eelpool nimetatud maakleri vahendusel leidnud oma muredele mitu korda lahendust ja pean vajalikuks sellest ka Teie ettevõtet teavitada ja tänu avaldada. Jätkuvalt tulevast koostööd soovides ja lugupidamisega Piret Vogt.

Piret Vogt

Mina, Signe Nurmla, soovin tänada maakler Geron Meierit suure abivalmiduse ja professionaalsuse eest, aidates mind korteri ostmisel. Juba esimesel kohtumisel jättis hr Meier väga sümpaatse mulje. Kuna mul oli kinnisvara soetamisega väga kiire, võttis maakler asja täie tõsidusega. Kuu aja möödudes oligi mul elamispind olemas. Suur, suur tänu Geron Meierile nii kiire ja kohusetundliku suhtumisega oma töösse. Lugupidamisega, Signe Nurmla

Signe Nurmla

Geron on igati usaldusväärne ja sõnapidaja mees. Maaklerina tegi ta enamgi, kui oleks tema kohustus olnud – tõeline nn. „ihumaakler“. Kinnisvara müük ning kogu asjaajamine sujus ladusalt ja probleemideta, kui tekkis ühel või teisel osapoolel küsimusi, sai Geronilt neile adekvaatsed vastused. Kogu protsessi lõppvormistuseks jäi minul vaid vaevaks võtta notari juurde kohale ilmuda ja oligi kõik korras!

Margit Kuusman

Geron Meier