Kinnisvaraekspert-Eliis-Aunap-Lahe-Kinnisvara-maakler-1157x1901px-pystised
Eliis-Aunap-Lahe-Kinnisvara-R
Kinnisvara konsultant-maakler

Eliis Aunap

Minu esimene kokkupuude maaklerina töötamisest jääb aastasse 2012. Kogemused on mul nii elamis- kui ka äripindadega. Maakleriamet on mulle väga südamelähedane ning annab võimaluse olla osa inimeste kinnisvaraga seonduvate unistuste täitumisel. Kui Te soovite oma kinnisvara müüa või üürile anda, võtke julgelt minuga ühendust!

eliis.aunap[ät]lahekinnisvara.ee
+372 5557 7786

Miks valida kinnisvaramaakleriks mind

Minust

Minu esimene kokkupuude kinnisvaramaaklerina töötamisest jääb aastasse 2012. Varasemalt olin õppinud koorijuhtimist, hiljem kogemusnõustamist ja sotsiaaltööd, kus olid olulisel kohal hea suhtlemisoskus, empaatiavõime, inimeste mõistmine, hoolimine ja soov aidata. Neid kogemusi ja omadusi saan rakendada tegutsedes maaklerina.

Juba enne, kui alustasin sel alal töötamist, oli kõik kinnisvaraga seonduv minu suur huviala ja kirg. Tegelesin hobikorras oma sõpradele kodude leidmise ja sisekujundusega. Imetlesin kinnisvara-veebilehtedel erinevaid pakkumisi, viisin end kurssi hindade ja selles valdkonnas toimuvaga ning andsin tuttavatele vajadusel nõu seoses kodu ostmise, sisekujunduse või sooviga investeerida kinnisvarasse. Seega, minu jaoks ei ole maakleriamet pelgalt töö, vaid midagi, mis on mulle väga südamelähedane, pakub piisavalt vaheldust, arenguvõimalust ja väljakutseid ning annab võimaluse olla osa inimeste kinnisvaraga seonduvate unistuste täitumisel.

Minu jaoks on oluline olla siiras, aus, usaldusväärne, anda oma parim ja kohelda igat inimest hästi. Järgin väga oma elus ja töös põhimõtet: “Tee teisele seda, mida Sa tahad, et Sulle tehakse.” Soovin olla see maakler, keda ei pea kartma, vaid keda saab võtta hea koostööpartnerina, kelle kätesse saab usaldada oma kinnisvara müügi või üürikorralduse. Tean, kui palju on lihtsam, kui on kõrval keegi, keda saab usaldada, kes annab nõuandeid, aitab määrata õiget hinda, kes leiab Sinu kriteeriumitele vastava kodu säästes kõige selle juures Su väärtuslikku aega ja võib olla teeb enamatki – nt uues kodus sisekujundust – olen valmis ka selles vallas aitama.

Olen kindel, et ühendades oma kiindumuse selle töö vastu, põhjalikkuse, pühendumuse, kogemused ja teadmised, on see heaks eelduseks edukaks koostööks ning suurepäraseks lõpptulemuseks.

Kui Teie mõtetes on olnud soov investeerida kinnisvarasse või plaanite osta seda päris oma kodu, soovite müüa olemasolevat või leida üürikodu, olen valmis Teid kogu selle protsessi juures algusest lõpuni toetama.

HARIDUS

 1. 2016-2018
  Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö eriala
 2. 01.2016-05.2016
  Avitus, kogemusnõustaja
 3. 2005-2009
  H. Elleri nimeline Tartu muusikakool, koorijuhi eriala.

KEELED

 1. eesti keel
  emakeel
 2. inglise keel
  hea
 3. vene keel
  rahuldav
bool(true) NULL

Soovitused

Olen kasutanud Eliisi abi kahe korteri ostmisel, millest üks asub Tallinnas ja teine Paides. Lisaks aitas ta ühe korteri sisekujunduse ja remondi eelarve planeerimisega. Eliis on oma töös väga pühendunud, professionaalne ja abivalmis. Soovitan Eliisi ja kasutan tema abi ka ise tulevikus.

Martin

Sooviksin kiitust avaldada seoses Punase tänava 1toalise korteri müügiga, mille maakleriks oli Eliis Aunap. Kogu müügiprotsess oli põnev, sest maakler oli professionaalne ning asjalik. Eriti jäi silma hea suhtlemisoskus ning ka kannatlikkus ja vastutulelikkus eriti nõudlike ostjatega. Korter sai lühikese ajaga müüdud ning algsest hinnast isegi kõrgema hinnaga, kuna ostjate vahel tekkis enampakkumine, siis olen väga rahul kogu protsessiga! Ema, kes oli selle korteri omanik ja kellele jäi juriidiline pool, lepingutele allakirjutamine ning notari juures käimine nii maakleri kui ostjaga, jäi ka väga rahule, kuna lõpptulemus oli soovitust parem. Jäime rahule nii suhtlemise kui tehingupoolega.

Elvis, volitatud korteri müüja, ning Eda, korteri omanik.

Kinnisvaramaakler Eliis Aunap aitas müüa minule kuulunud maja Tallinnas, Köömne tänaval. Müük kulges kiiresti ja ladusalt ning dokumendid olid korralikult ette valmistatud. Eliis on väga sümpaatne inimene, tööalaselt täpne, suhtlemisel klientidega korrektne. Kuna ta teadis, et soovin uut elamispinda Paide linna, leidis ta omal algatusel mulle sobiva korteri. Olen väga rahul tema tööga.

Urve L.

Soovitan soojalt kinnisvaramaakler Eliisi! Juhiksin tähelepanu eelkõige Eliisi isiksuseomadustele. Tegemist on väga hooliva, heasüdamliku ja abivalmis inimesega, kelle prioriteet on pakkuda inimestele võimalikult head teenust. Kindlasti pole ta seda tüüpi maakler, kes inimesi tüssates loodab kiiresti rikkaks saada, ehkki arvan, et enamus maaklereid sellised polegi, vaid levivad pahatahtlikud müüdid, mida Eliisi-taolised maaklerid kindlasti kummutavad. Soovin kõigile hästiõnnestuvaid kinnisvaratehinguid ja seda eriti Eliisi vahendusel! Eliisile, aga palju huvitavaid tehinguid ja edu!

Jane

I just want to provide a feedback regarding my Estate Agent Eliis Aunap. It was the first time in my life I was going to sell a property I owned and by chance I found Eliis. She was very responsive since the beginning and very helpful explaining me all the details, all the procedures and all the steps. She is a very caring, kind-hearted and helpful person, and her priority is to provide the best possible service to people. She was all the time ready to answer to any question and all the time updating me about all the steps and this was very pleasant and reassuring because usually when I had to deal with any estate agent anywhere in Europe during the years, I always had to run after them looking for answers or updates, but with Eliis I had the best service I could get and I'm extremely satisfied. The sale went quickly and smoothly and the documents were properly prepared. I was impressed by the fact that Eliis was able to sell my property in three days and with only two "open visits". Also, the apartment was sold at higher price than the one I was expecting so I can really swear that putting the sale on Eliis' hands was the best choice I could make. I really recommend her to everyone: she is also extremely honest and does everything "under the sun" being totally transparent. I wish her many interesting deals and a lot of success in her career and in her life.

Paolo

Ma ootaks väga meeldivat suhtlust maakleriga, kes esindab mind ja nt. müüb minu kodu, aga ma olin väga positiivselt üllatunud, kui meeldiv oli olla ostja rollis sellise maakleriga nagu Sina, Eliis. Muljet avaldas nii sõbralikkus, kui ka ausus ja kiirus, millega vastasid kõikidele mailidele. Igati soovitaksin Sind ja hea meelega pöördun ka ise Sinu poole tulevikus, kui tekib vajadus. Soovin edu ja arvan, et ka kogenud spetsialistidel oleks Sinult midagi õppida.

Roman

Soovime anda tagasisidet konsultant-maakler Eliis Aunapi kohta: Mul on hea meel, et valisime endale nii hea maakleri nagu seda on Eliis. Me müüsime enda esimest päris kodus, seega oli tegemist meie jaoks väga suure emotsionaalse tehinguga. Eliis mõistis seda ning tundsime abikaasaga mõlemad, et meie varasse suhtutakse austusega. Müügikuulutuse ettevalmistamine oli Eliisi poolt väga põhjalik ning ta suutis kuulutuses edasi anda kõik need väärtused, mis meie jaoks oma korteri puhul tähtsaks pidasime. Oleme tänulikud ka nõuannete eest, mida Eliis pakkus meile korteri hinna välja mõtlemisel. Tema nõuanded olid hästi põhjendatud ning mõistlikud. Eliis oskas vastata kõikidele meie küsimustele, mis tekkisid müügiprotsessi jooksul. Korter jõudis olla müügis paar päeva, kui tekkisid esimesed huvilised ning vähem kui kuu ajaga oli meie korteri müügitehing notaris. Eliis oli abiks meile ka nii korteri üleandmise protsessis kui ka peale korteri üleandmist suhtluses uute omanikega. Oleme väga tänulikud Eliisile suurepärase ja hingega tehtud töö eest. Soovitame ja julgustame kindlasti ka enda sõpru/tuttavaid kinnisvara teemal Eliisiga koostööd tegema. Heade soovidega,

Anne-Mai ja Virgo

I would like to thank Eliis for her brilliant work in marketing and selling my flat. Right from the start she was extremely kind and helpful. Nothing was too much trouble for her, and she helped me all along the way with very professional attention to every detail. Because I have moved about a lot in my life, I have bought and sold many houses and flats over the years and used a lot of different brokers in different countries. Eliis is the most professional, most helpful broker I have had the pleasure to work with. A big thank you from a satisfied client!

James C.

Armas, Eliis! Oleme siiralt südamest tänulikud Sulle, et usaldasime just Sind meie kodu müügiga tegelema! Sa teed õiget asja ja teed seda kogu oma südamega. Sinu hoolivus ja siirus on imetlusväärsed. Suurimad tänud Sulle kõige eest! Aitäh Sulle! ❤️❤️❤️" Marju, Aimar ja teised pereliikmed

Marju ja Aimar

Olen väga rahul Eliis Aunapi tööga. Asjalik, kiire, professionaalne. Kõik küsimused said kiiresti lahendatud, kokkulepped pidasid. Väga ei oskagi midagi lisada, mida veel paremini võiks teha. Kui vajadus peaks tekkima, siis kindlasti pöördun uuesti Eliisi poole ja julgen soovitada ka teistele. Lugupidamisega Jaanus V

Jaanus V.

Tahtsin tagasisidet anda, et meil oli teie firmast väga hea kogemus maakler Eliis Aunapiga, kes aitas meil üürikodusid pakkuda kahele väiksele Ukraina perele. Eliisi asjaajamine oli väga kiire, täpne ja südamlik. Erilised lemmikud olid ka tema postitused :) Ta jääb meie maakleriks kindlasti edaspidigi.

Ethel

Olen Eliisile sujuva koostöö eest väga tänulik! Erakordselt meeldiv oli suhelda. Eliis on pühendunud, asjalik ja professionaalne. Soovin edu ja kindlasti soovitan teda ka teistele edaspidi! Kümme kümnest!

Merle

Eliis on väga soe ja südamlik maakler. Kui ma peaksin tulevikus maaklerit vajama, siis pöördun taas Eliisi poole ja soovitan teda ka enda teistele tuttavatele.

Hele

Eliis Aunap

Kinnisvara konsultant-maakler
+372 5557 7786
eliis.aunap[ät]lahekinnisvara.ee